Redakcja

Kajetan Szewczyk Kajetan Szewczyk Kajetan Szewczyk Kajetan Szewczyk Kajetan Szewczyk
Redaktor Naczelny

Kajetan Szewczyk

Magister blokers, który lubi wielokrotne rymy i raperów przykładających się do swojego rzemiosła. Bardziej Obrońcy Tytułu niż Gib Gibon, ale z drugiej strony bardziej Jay Z niż Nas. Uważa, że jest właścicielem najbrzydszej firanki w Warszawie. W wolnych chwilach pisze o sobie w trzeciej osobie.

Bartosz Ciesielski Bartosz Ciesielski Bartosz Ciesielski Bartosz Ciesielski Bartosz Ciesielski
Redaktor

Bartosz Ciesielski

Najpopularniejszy bloger hip-hopowy w Polsce. Współpracowałem m.in. z Tede, Rasmentalism czy Kękę. Jestem dwukrotnym finalistą Gali Blog Roku. Rozstrzał moich zainteresowań jest duży i na skrr.pl z pewnością będę poruszał wiele tematów. Podobnie jak od ponad 8 lat robię to na swoim blogu. Warunek jest jeden: wszystko w wersji “na rapie”.

Łukasz Orawiec Łukasz Orawiec Łukasz Orawiec Łukasz Orawiec Łukasz Orawiec
Redaktor

Łukasz Orawiec

Aktywny działacz społeczności streetwear. Reseller? Nie. Researcher? Już bardziej. Na Skrr spodziewajcie się ode mnie ciekawostek modowych oraz dłuższych wywodów na temat trendów w branży.

Maks Gepner Maks Gepner Maks Gepner Maks Gepner Maks Gepner
Koordynator Projektu

Maks Gepner

Startupowiec. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Inżynier na rapie dzielący swój czas pomiędzy Teksasem, Londynem oraz Warszawą. Uprawiam koszykówkę, uwielbiam hip hop i dobre kicksy. Fascynuje mnie sposób, w jaki język wpływa na nasz sposób myślenia i kreuje naszą rzeczywistość.

Damian Tziamtzis Damian Tziamtzis Damian Tziamtzis Damian Tziamtzis Damian Tziamtzis
Social Media Manager

Damian Tziamtzis

Biorąc pod uwagę moje wykształcenie programistyczne i fascynację tech newsami, mogłoby się wydawać, że bliżej mi do wizerunku informatyka, aniżeli Hip-Hopowca. Nic bardziej mylnego! Gram w kosza od 11 roku życia i jestem die-hard fanem niegdyś wspaniałych Chicago Bulls. Słucham głównie hip-hopu, od old-schoolowych weteranów jak Biggie, alternatywnych wariatów typu JPEGMAFIA, mumble raperów jak Playboi Carti, do młodych kotów jak np. Sheck Wes.”

Anna Cecocho Anna Cecocho Anna Cecocho Anna Cecocho Anna Cecocho
Contributor

Anna Cecocho

Muzyk, tym razem nie na rapie, ale na dziennikarstwie. 10-letnie wykształcenie muzyczne bez wątpienia związało mnie ze sceną artystyczną, na tyle, by móc ją dla Was opisywać. Skupiam się przede wszystkim na nieustannie zacierającej się granicy pomiędzy lifestylem a hip-hopem.

FILIP KOWALSKI-OCNEANU FILIP KOWALSKI-OCNEANU FILIP KOWALSKI-OCNEANU FILIP KOWALSKI-OCNEANU FILIP KOWALSKI-OCNEANU
Contributor

FILIP KOWALSKI-OCNEANU

Pod wrażeniem dynamicznie rozwijającej się polskiej sceny artystycznej. Dostrzegam wielowymiarowość sztuki jaką jest cała branża Hip-Hop. Mówię tu o całej społeczności osób, którzy pracują w środowisku zza kulis i to właśnie na nich chciałbym się skupić. Jeszcze Was zaskoczę!