Hip Hop,News

Rihanna dystansuje się od Drake’a! Koniec wspólnych kawałków?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Rihanna dystansuje się od Drake’a! Koniec wspólnych kawałków?

Na to wygląda. Choć przez lata byliśmy świadkami różnych podchodów ze strony kanadyjskiego rapera – RiRi chyba ostatecznie daje do zrozumienia, że na gruncie prywatnym nic z tego nie będzie, a i na muzycznym raczej próżno będzie szukać chemii.

W wywiadzie udzielonym T Magazine, na pytanie o kolejny wspólny numer z Drakiem, wokalistka odpowiedziała:

W najbliższym czasie nie przewiduję. Na pewno nie na nowej płycie (nazwy jeszcze nie znamy – przyp. red.).

Rihannie zaloty Drake’a od dłuższego czasu sprawiały problemy. Na dobre zaczęło się na gali VMA w 2016 roku, kiedy Drake miał wręczyć jej statuetkę i w zapowiedzi powiedział, że ją kocha… od 22 roku życia. RiRi dosyć chłodno skomentowała to w wywiadzie dla Vogue:

Nie jesteśmy już przyjaciółmi, nie jesteśmy też wrogami. Jest jak jest.

Z pewnością sytuacji nie poprawiła sprawa dziecka Drake’a, które ukrywał przed światem kiedy ukrywał nim świat. Do sprawy miał się nawet odnieść The Weeknd – więcej TUTAJ.

Czy to koniec hitów Drake’a i Rihanny? No cóż, nie wygląda na to by barbadoska wokalistka potrzebowała Kanadyjczyka. O ile na wydanej w 2016 roku „Anti” było słychać wyraźne wpływy Drizzy’ego (takie „Desperado”, czy wcześniejsze, „Bitch better have my money”), to nowy album ma być w klimacie… reggae. Wychodzi więc na to, że koniec końców – to rzeczywiście była tylko praca:

fot. kadr z klipu „Rihanna – Work (Explicit) ft. Drake”, youtube.com/Rihanna

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Dlaczego rapcore w Polsce się nie przyjął?

Obecnie miesza się wszystko ze wszystkim. Rapuje się też już na wszystkim. O ile w USA zadziało się to już jakiś czas temu, to w Polsce stosunkowo niedawno na tak dużą skalę. Świetnie podsumował to Kaz Bałagane w kawałku "Chanson de Geste": "Kiedyś to był Wu-Tang, bity na jednym loopie/Dzisiaj słucham gówien, jak Où t'es papa où t'es". Jedno się jednak nie zmieniło - nie mamy zespołu rapcore'owego z prawdziwego zdarzenia.

Hip Hop,News
Nieznany numer Maca Millera trafił do sieci!

Od tragicznej śmierci Mac Millera, minęło już ponad pół roku. Przypomnijmy, że 7 września 2018, raper został znaleziony martwy w swoim domu . Miller był bardzo płodnym artystą, oprócz wydawania płyty pod swoją ksywką, brał również udział w mniej popularnych, undergroundy nagraniach. Wczoraj do sieci trafił nieopublikowany wcześniej kawałek rapera pt. ”Benji The Dog".