Gaming

Robert Lewandowski inwestuje w produkcję gier!

Mikołaj Michalak -
Gaming - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Robert Lewandowski inwestuje w produkcję gier!

Nie zakończyliśmy jeszcze bieżącego roku, a już dochodzą nas słuchy o nadchodzących premierach. Robert Lewandowski, bo właśnie o nim mowa, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sylwetek w Polsce. Jednak oprócz sukcesów sportowych, jest również znany ze swojej fortuny, którą stale pomnaża. Na przestrzeni ostatnich lat stał się twarzą wielu kampanii reklamowych. Branża muzyczna już była, więc tym razem spróbuje szczęścia i zainwestuje w rynek gier, który jak wiemy, przerósł już niejednego.

Rl9Sport Games – tak ma się nazywać nowa firma kapitana polskiej reprezentacji. Pomimo niewątpliwego doświadczenie w biznesie, Robert Lewandowski wziął do pomocy Rafała Cymermana, który stanie na czele całego projektu jako CEO i posłuży swoim doświadczeniem przy jego realizacji. Ma on na koncie taką grę jak Liga Polska Manager 95, co sugeruje, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym tytule. Dodatkowo, kilka ciekawych informacji pojawiło się już u samego źródła. Z postów Cymermana na Twitterze dowiadujemy się, że ,,projekty są ambitne, plany poważne, mierzymy wysoko”. Udostępnione zostały profile projektu na mediach społecznościowych, gdzie z pewnością będziemy stale informowani o postępach. Ciężko oprzeć się poczuciu nadchodzącego sukcesu!

Jaki tytuł pojawi się pierwszy?

Jak dowiadujemy się z wprowadzenia, RL9Sport Games wraz we współpracy z PlayWay obiera sobie za cel stworzenie symulatora trenera klubu piłkarskiego – Football Coach. Czym ta pozycja ma się różnić od dotychczasowych gier tego typu? Na oficjalnej stronie projektu czytamy:

„Poza funkcjami znanymi z menadżerów piłkarskich, a więc sprowadzaniem zawodników, ustalaniem taktyki czy planu treningowego, będziesz budował osobowość szkoleniowca, zarządzał atmosferą w szatni i relacjami z piłkarzami”

A co to dokładnie oznacza? Na te i inne odpowiedzi będziemy musieli poczekać do 2022, ponieważ na ten rok wyznaczono datę premiery. Wiemy natomiast, że gra pojawi się na Steamie i już teraz możemy ją dodać do naszej listy życzeń. Jeśli obaj panowie dotrzymają słowa, zostanie ona również wypuszczona na platformach mobilnych i będzie dostępna na naszych telefonach.

fot. kadr z „Football Coach the Game 2022 Trailer”, YouTube.com/Football Coach the Game

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
3 polskie albumy, na podstawie których powinny powstać gry
TACONAFIDE - Tamagotchi

Nie sądziłem, że TikTok może mnie czymś zainspirować, a tu proszę. Ostatnio na tej platformie furorę robi filmik gościa, który pokazuje przygotowaną przez siebie grę na GameBoya. Co ciekawe, jest to luźna interpretacja wydanej niedawno płyty Future'a i Lil Uziego Verta "Pluto x Baby Pluto". Robi wrażenie, tym bardziej, że to produkcja typowo amatorska. Co gdyby jednak wydawcy na poważnie zainteresowali się albumami i zrobili z nich gry?