News,Streetwear

Romantyczny chuligan: Kolaboracja PACCBET x Hi-Tec

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Romantyczny chuligan: Kolaboracja PACCBET x Hi-Tec

PACCBET, czyli skateboardingowy brand, założony przez projektanta Goshę Rubchinsky’iego oraz rosyjskiego skateboardingowca – Tolię Titaeva, ma za sobą już kilka bardzo ciekawych kolaboracji. Jedną z najbardziej interesujących była ta z Carharttem. Teraz przyszedł czas na współpracę ze sportową marką Hi-Tec

Kolekcja ta jest piątą wydaną przez rosyjska markę i – tak samo jak poprzednie – nie klasyfikuje się tradycyjnie, np. wiosna-lato, a jest indywidualnym tworem, posiadającym swój przewodni motyw. Serwuje nam streetwear z – typowym dla Goshy – postsowieckim, rosyjskim charakterem, łączącym się ze sportowymi krojami od Hi-Tec. Efekt? – Ubrania, które nadają się zarówno na bójkę, jak i na randkę (jakie to rosyjskie!), co przypomina nam nieco niedawną kolaborację Hummel x Willy Chavarria. Dodatkowo, w ramach tej współpracy, PACCBET wypuszcza na rynek swój pierwszy model buta, będący nową wersją modelu Squash Shoe, wydanego w 1974 roku przez Hi-Tec. Poniżej sesja przedstawiająca całą kolekcję.

Premiera zaplanowana jest na kwiecień tego roku. Kolekcja będzie dostępna w Dover Street Market.

fot. PACCBET

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Offset ogłasza solowy album…filmem z porodu

Offset to zdecydowanie ten raper, który wie jak ogłosić, że za niedługo wyda nowy krążek. Artysta zapowiedział swój solowy album w pięknym stylu. Szykujcie się, premiera już... 22 lutego!

Hip Hop,News
„Na pewno będzie solo” – Saful zapowiada płytę!

Czy będzie kolejny sezon obsypanego pochwałami serialu HBO „Ślepnąc od świateł”? - tego nie wiemy. Czy serialowy Piorun (Krzysztof Skonieczny) rozszerzy w poserialowej rzeczywistości więcej tematów niż tylko promocję marki [SZTYWNIUTKO] - to też jeszcze jest dla nas tajemnicą. Wiemy natomiast jakie plany ma Kamil Nożyński, czyli ekranowy Kuba. Planuje właśnie… solowy krążek.