News

Saful ze Ślepnąc od Świateł CIACHEM ROKU 2018

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Saful ze Ślepnąc od Świateł CIACHEM ROKU 2018

Jasne, wiemy, co napiszecie – że nie mamy, o czym pisać. Otóż mamy, bo ciekawe jest, jak Saful z ulicznego rapera stał się bożyszczem pań z całej Polski. Oczywiście duży udział ma w tym rola w serialu „Ślepnąc od świateł”, ale kto by pomyślał, że nasz świeżo upieczony aktor zdeklasuje wszystkich konkurentów? 

A, jeszcze jedno, tak, specjalnie wzięliśmy kadr z klipu sprzed dwóch lat. Kto wówczas spodziewałby się, że częściej będziemy oglądać zdjęcia Safula Kamila Nożyńskiego w kolorowej prasie i na stronach wątpliwej treści niż w klipach Dixon37?

Dobra, dobra, ale kto jest sprawcą zamieszania? Zgadliście – pudelek.pl. W plebiscycie zorganizowanym przez serwis Kamil wyprzedził takich przystojniaków jak Maluma i Rafael de La Fuente. Saful zdobył aż 2600 głosów (podbił 2600 serc?), co dało mu przewagę nad Malumą o zaledwie dwanaście punktów (tak, naprawdę można się nauczyć tym ekscytować)! 

Kamilowi nie wypada nie pogratulować, więc życzymy dalszych sukcesów w rozmaitych plebiscytach, a także za mikrofonem i, oczywiście, w kolejnych produkcjach filmowych! #TeamSaful

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Imagine Dragons vs. Lil Wayne, czyli historia pewnego romansu

Do sieci trafił właśnie nowy kawałek Imagine Dragons zatytułowany „Believer”. Co w tym niesamowitego? A to, że gościnnie wystąpił na nim sam Lil Wayne. Ręka w górę, kto spodziewałby się takiego duetu.

News
Noon wraca do produkcji bitów? „Taki plan też jest”

Noon, czyli Mikołaj Bugajak, to legendarny polski producent, który ostatnimi czasy częściej udziela się jednak pod własnym imieniem i nazwiskiem niż pseudonimem. Wiele wskazuje na to, że w tym roku ten stan rzeczy ulegnie zmianie!