Streetwear,Wyróżnione

Skate or die: najlepsze buty na deskę

Łukasz Orawiec -
Streetwear,Wyróżnione - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Skate or die: najlepsze buty na deskę

Najbardziej wymagająca pod względem wytrzymałości butów dyscyplina? Bezdyskusyjnie deska. Żywot pokroju 2-3 miesięcy na parę nikogo specjalnie tu nie dziwi, ale wiadomo – im trwalsze tym lepsze. W gratisie dostaniecie protip (lepiej ogarniającym temat zapewne dobrze znany), który pozwoli przedłużyć żywot większości butów w deskorolkowych warunkach. Startujemy.

Udostępnij
Hip Hop,News
Gotujemy z FLVWLXSSem Kali –”30 KMH”

Ponad 45 milionów wyświetleń na YouTube? Robi wrażenie, co? Kali mocno uderzył z kawałkiem "30 KMH", ale moc tego uderzenia w dużej mierze zależy także od siły napędowej wielu hitów, czyli... od bitu.

Felieton,Hip Hop
Kontrowersja w polskim rapie ma twarz Afrojaxa

Kontrowersja i polski raper to duet, który ze sobą nie współgra. Czy rodzimi hiphopowcy brali udział w jakiś medialnych skandalach? Najbardziej znanym przypadkiem była afera Peji na koncercie w Zielonej Górze. Bazując jednak na samej warstwie artystycznej to raperzy, którzy są uważani za kontrowersyjnych, zwykle obracają się w pewnych zamkniętych schematach. Słoń, Eripe czy Pih mogą w tekstach rzucać trupami, ale są granice których nigdy nie przekroczą.