Lifestyle

Smolasty zawalczy na FAME MMA 11!

Filip Grzesik -
Smolasty
Smolasty
Lifestyle - - Dodane przez Filip Grzesik

Smolasty zawalczy na FAME MMA 11!

Podczas wczorajszej gali Smolasty grał koncert między walkami, podczas którego mogliśmy usłyszeć kilka jego piosenek. Ciekawość fanów wzbudziły ostatnie słowa artysty wypowiedziane do mikrofonu. Poinformował, że będziemy go widzieć w oktagonie przy okazji FAME MMA 11! 

Tę wypowiedź można było interpretować różnie. Nie było wiadomo, czy nie chodzi na przykład o następny występ muzyczny. Przecież tym razem też kończył śpiewać ostatnią piosenkę właśnie w klatce. Osoby, które uważnie dokładnie rapera na Instagramie, mogły ostatnio zobaczyć post, który sugerował, że to jednak deklaracja walki. Mogliśmy na nim obserwować Smołę ćwiczącego ciosy przed lustrem. Pod filmem oczywiście oznaczono organizację FAME MMA. 

Dopiero w nocy z soboty na niedzielę wszystko stało się jasne. Na stronie federacji na Facebooku oficjalnie ogłoszono, że Norbert Smoliński będzie walczył w edycji gali. Będzie to jego debiutanckie starcie. Jednak poinformowano również o tym, że na prezentację przeciwnika będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. 

IT'S OFFICIAL!!! Smolasty wchodzi do oktagonu na FAME 11 ?❤️ Ale na prezentację jego przeciwnika musicie jeszcze trochę poczekać ? OGIEEEEEEŃ!!! ?????

Posted by FAME MMA on Saturday, May 15, 2021

fot. instagram.com/smolasty

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
FAME MMA 10: Podsumowujemy walki jubileuszowej gali
Logo Fame MMA 10

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 przebiegła z wielkimi emocjami. Zawodnicy dali z siebie wiele i było widać po nich ogromne przygotowanie. Zapraszamy na podsumowanie walk na gali FAME MMA 10!

Streetwear
Halo, Policja? Air Jordan podrabia dokumenty!
jordan

McLovin to mem, który wciąż radzi sobie świetnie. Ostatnio w kawałku „Jak Makłowicz” nawijał o nim RAU, a niedawno ukazała się ekskluzywna kolorystyka Air Jordan 35 zaprojektowanych specjalnie dla Blake’a Griffina, która nawiązuje do kultowego już żartu.