Hip Hop,News

Sokół zakłada nowe wydawnictwo… literackie! „Ukazuje się pełno książek zbyt mądrych”

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Sokół zakłada nowe wydawnictwo… literackie! „Ukazuje się pełno książek zbyt mądrych”

Kilka dni temu na Instagramie pojawił się dość zaskakujący profil Wydałem, który zaczęły obserwować osoby ze środowiska jak Pezet czy Magiera, ale też Jakub Żulczyk. Pojawiły się na nim wizerunki Mike’a Tysona, Charlie’ego Sheena i Borisa Beckera, a jak się dziś okazało, za wszystkim stał Sokół, który właśnie wkroczył do branży literackiej i założył niszowe wydawnictwo.

View this post on Instagram

#wydalem

A post shared by Wydałem (@wydalem) on

Raper nie planuje jednak na razie pisać własnej książki, a po prostu wydawać cudze pozycje. Pierwsza ma ukazać się już 15 czerwca, a jej przedsprzedaż ruszy w przyszłym tygodniu. Nie znamy niestety jeszcze żadnych szczegółów.

Często słyszę pytania, kiedy sam napiszę książkę. W tym momencie nie mam takich planów, ale wystarczyło kilka pierwszych stron książki, którą napisał mój serdeczny kumpel, żebym przekonał się, że jest to literatura, którą trzeba wydać. Specyfika książki aż prosiła się o kieszonkowe wydanie i niestandardową komunikację

View this post on Instagram

#wydalem w pięknym stylu

A post shared by Wydałem (@wydalem) on

W Polsce ten rynek jest wciąż bardzo zachowawczy, stąd pomysł na Wydałem (…) Ukazuje się pełno książek zbyt mądrych, grobowo poważnych i nadto nadętych. Pierwsza książka Wydałem i debiutancka powieść jest opowiedziana tak dobrze, plastycznie i wciągająco

Pomysł wydaje się dobry, zwłaszcza, że kto jak kto, ale Sokół ma rękę do biznesu. Czekamy więc na kolejne informacje, no i tytuły!

fot. kadr z klipu „Sokół – Chcemy Być Wyżej [Projekt Tymczasem]”, YouTube.com/ProstoTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Przedszkolna zagrywka 6ix9ine’a. Tak wyglądają teraz beefy?

Byliśmy w szoku, że 6ix9ine tak często jest w stanie dostarczać światu kontrowersji, będąc jednocześnie w więzieniu. Nie spodziewaliśmy się przy tym, że jak już wyjdzie, to kilkukrotnie zwiększy jeszcze tempo robienia afer i z pewnością nie byliśmy na to gotowi. Na przestrzeni ostatniego tygodnia zdążył bowiem oskarżyć Gunnę o kapusiostwo i Snoop Dogga o zdradzanie swojej żony. Prawdziwą szopkę odstawił jednak przy okazji konfliktu z Rich The Kidem.

Felieton,Hip Hop
Paluch to mistrz symulatorów piłkarskich i właśnie o tym opowiada w „Cardio” – Przeinterpretacja #8

Wielu raperów interesuje się piłką nożną, czemu dowodzą liczne wersy z zawodnikami czy trenerami w roli głównej. W związku z tym chętnie swój wolny czas jakoś łączą z tym sportem. Niektórzy wolą pokopać na orliku, a inni, jak na przykład bohater dzisiejszego odcinka, namiętnie gra w jeden z symulatorów piłki nożnej. O swoich pokaźnych osiągnięciach w tym hobby nawija Paluch w "Cardio".