Hip Hop,News

Solar odnosi się do wersów Okiego. „Z naszej strony nawet nie padła propozycja”

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Solar odnosi się do wersów Okiego. „Z naszej strony nawet nie padła propozycja”

Szef SBM na swoim Instagramie odniósł się do pytania, zadanego przez fana, co sądzi o płycie Okiego. Solar odpowiedział, że nie słuchał, ale widział wersy „Byłem w biurze SB, chcieli mnie wydawać” i zaprzeczył jakoby padła jakakolwiek propozycja z ich strony. Dodał także, że od innych wytwórni również nie zostały przedstawione oferty co do wydawania płyty rapera z Lubina. A inaczej przedstawia to w swoim kawałku Oki – Justin Bieber.

fot. sbmstore.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
The Neptunes powracają! Legendarny duet zainspirował Lil Nas X’a?

Trudno zapomnieć o tym, jak Pharrell Williams i Chad Hugo zmienili brzmienie hip-hopu. Ich unikalne, miękkie bity trafiały w końcu na albumy Jay'a-Z, Clipse, Snoop Dogga, Busty Rhymhes albo Britney Spears, ale legendarny duet znów razem pracuje. W wywiadzie dla Clash Hugo przyznał, że teraz postanowili skupić się z powrotem na wspólnej działalności i opowiedział o nowych współpracach, oraz początkach ich muzycznej kariery.

Felieton,Hip Hop
Jedyny taki przelot – Oki „47playground” [Recenzja]

Od kiedy słynne już "Whoop?" Okiego trafiło do sieci, było wiadomo, że to chłopak, który potrafi trochę więcej, niż inni wybijający się artyści. Zaczął konsekwentnie pracować i pojawiać się w wielu utworach w charakterze gościa, prezentując swoją wyjątkową stylówkę. Choć oczekiwania co do nadchodzącej płyty były duże, rosły też obawy, ponieważ kolejne featuringi brzmiały w zasadzie tak samo i można było przestraszyć się, że Oki trochę zmęczy nas swoim materiałem. Jak się okazało już po jej wydaniu, jedyne co może być zmęczone, to nasze głośniki, bo taki album prędko z nich nie zejdzie, a styl, który artysta nam na niej zaprezentował, jest tak charakterystyczny, jak różnorodny.