Hip Hop,News

Szpaku, Bezczel i MMA: Beef skończy się na ringu?

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Szpaku, Bezczel i MMA: Beef skończy się na ringu?

Muzyczny konflikt pomiędzy Szpakiem a Bezczelem może przenieść się na deski. Po pierwsze, obaj panowie dość dosadnie wyrazili chęć spróbowania się w już nie słownym, a fizycznym pojedynku. Po drugie – Fame MMA (organizacja zrzeszająca freak fightowców) wysłała im zaproszenie na galę.

Wszystko zaczęło się niemal miesiąc temu. Bezczel, zapytany o wspólny kawałek ze Szpakiem, odpowiedział, że „nie nagrywa z lamusami”, a następnie dodał jeszcze, że „Szpaku jest parówą”. Białostoczanin zdaje się żałować featu u Bezczela (kawałek „Schumacher”), a swój żal przelał na kawałek „Alicja”. Do niego z kolei – tym razem na Instagramie – odniósł się Bezczel. I tak sobie zaczęli dissować, o czym pisaliśmy szerzej. W końcu przeszło do konkretów.

„Wyzywam cię na solo, nagrywamy to i wrzucamy w internet. A jak się zesrasz, to jesteś parówka” – wyśpiewał w kierunku Szpaka Bezczel w kawałku „Don CweliSzon”. „Chcesz to damy se po mordzie” – odpowiedział krótko i na temat Szpaku w kawałku „Klęska”.

I tu pojawił się trzeci gracz, który przejął piłkę, a następnie do jej odbioru zaangażował jednocześnie obu raperów. Wojciech Gola – współwłaściciel Fame MMA – na swoim instastory zamieścił zaproszenie skierowane bezpośrednio do raperów: „Bezczel, Szpaku, zapraszamy do sprawdzenia się na sportowych warunkach na Fame MMA” – napisał. To, że raperzy z propozycji skorzystają, jest raczej mało prawdopodobne. Szpaku preferuje rozwiązanie konfliktu z daleka od świateł reflektorów, co zresztą też wyrymował (wcześniej Bezczel proponował starcie przed kamerami).

Nie znaczy to jednak, że na najbliższej gali w łódzkiej Atlas Arenie (30 marca) nie zobaczymy przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Jakiś czas temu swój udział w niej ogłosił Filipek (zmierzy się z mistrzem z zeszłego roku – Rybą), w połowie marca zaś (dokładnie 16) na warszawskim Torwarze, na zasadach bokserskich, zawalczą w czasie gali FEN24 Wujek Samo Zło i Arab.

Jakieś zakłady?

fot. Bezczel fest. Szpaku, „Schumacher”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Chris Brown zarobi na oskarżeniu o gwałt?
Chris Brown

Chris Brown to jeden z tych artystów, który nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Nic dziwnego, że gdy niedawno świat obiegła wiadomość, że został zatrzymany za gwałt, mało kto czekał na dowody, by stwierdzić, że jest winny. Życie bywa jednak przewrotne. Muzyk nie tylko szybko wyszedł z aresztu, ale zdążył już pozwać swoją oskarżycielkę. Dodatkowo, ma szanse nieźle zarobić na całej aferze.

O sprawie pisaliśmy niedawno. Krótko potem artysta i jego ochroniarz (także zatrzymany) opuścił areszt w Paryżu. Co więcej, nie usłyszał żadnych zarzutów. Teraz Brown próbuje walczyć o swoje dobre imię i wniósł pozew o zniesławienie przeciwko 24-latce, która oskarżyła go o napaść seksualną. Wydawać by się mogło, że to byłoby na tyle. Nie, jednak nie.

Muzyk poszedł jeszcze krok dalej i… stworzył kolekcję koszulek z napisem ” THIS BITCH LYIN’ ”.

View this post on Instagram

BACK 2 LOVE ❤️

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

T-shirty wyprodukowane zostały w kilku wersjach: mamy opcję białą, czarną oraz z obrazem Mona Lisy. Każdy fan Browna (i anty-fan kobiety, która go oskarżyła), znajdzie coś dla siebie. Wygląda na to, że muzyk nie dość, że (prawdopodobnie) wyjdzie ze sprawy bez szwanku, to jeszcze na niej zarobi.

Fot. z klipu ”To My Bed” [youtube]

Zostaw komentarz

News,Streetwear
Mokasyny i Dad Shoes w jednym? Nowe buty od Maisona Margieli

Hybrydy na rynku obuwia to dziś nic specjalnie nowego. Weźmy chociażby Louis Vuitton i nowy model marki – Archlight, czy sandały od Gucci. Kolejną marką, która podjęła się tego rodzaju projektu, jest Maison Margiela. 

Spliced Tassel Loafer Sneaker – bo tak właśnie nazywa się nowy model – to połączenie obuwia sportowego z linią zdecydowanie elegancką. Górna część buta wykonana jest z połączenia cielęcej i płytkowej skóry, zaś podeszwa, pochodząca z modelu Retro Fit, zrobiona jest z gumy. W ten sposób Maison Margiela połączył dwa trendy w aktualnej modzie: Dad Shoes i mokasyny.

Buty są dostępne w wersji czarnej w internetowym sklepie marki  i w wersji białej w serwisie Farfetch. Ich cena to 1090 dolarów, czyli około 4100 zł.

fot. Maison Margiela

Zostaw komentarz