Hip Hop,News

Szpaku, Bezczel i MMA: Beef skończy się na ringu?

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Szpaku, Bezczel i MMA: Beef skończy się na ringu?

Muzyczny konflikt pomiędzy Szpakiem a Bezczelem może przenieść się na deski. Po pierwsze, obaj panowie dość dosadnie wyrazili chęć spróbowania się w już nie słownym, a fizycznym pojedynku. Po drugie – Fame MMA (organizacja zrzeszająca freak fightowców) wysłała im zaproszenie na galę.

Wszystko zaczęło się niemal miesiąc temu. Bezczel, zapytany o wspólny kawałek ze Szpakiem, odpowiedział, że „nie nagrywa z lamusami”, a następnie dodał jeszcze, że „Szpaku jest parówą”. Białostoczanin zdaje się żałować featu u Bezczela (kawałek „Schumacher”), a swój żal przelał na kawałek „Alicja”. Do niego z kolei – tym razem na Instagramie – odniósł się Bezczel. I tak sobie zaczęli dissować, o czym pisaliśmy szerzej. W końcu przeszło do konkretów.

„Wyzywam cię na solo, nagrywamy to i wrzucamy w internet. A jak się zesrasz, to jesteś parówka” – wyśpiewał w kierunku Szpaka Bezczel w kawałku „Don CweliSzon”. „Chcesz to damy se po mordzie” – odpowiedział krótko i na temat Szpaku w kawałku „Klęska”.

I tu pojawił się trzeci gracz, który przejął piłkę, a następnie do jej odbioru zaangażował jednocześnie obu raperów. Wojciech Gola – współwłaściciel Fame MMA – na swoim instastory zamieścił zaproszenie skierowane bezpośrednio do raperów: „Bezczel, Szpaku, zapraszamy do sprawdzenia się na sportowych warunkach na Fame MMA” – napisał. To, że raperzy z propozycji skorzystają, jest raczej mało prawdopodobne. Szpaku preferuje rozwiązanie konfliktu z daleka od świateł reflektorów, co zresztą też wyrymował (wcześniej Bezczel proponował starcie przed kamerami).

Nie znaczy to jednak, że na najbliższej gali w łódzkiej Atlas Arenie (30 marca) nie zobaczymy przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Jakiś czas temu swój udział w niej ogłosił Filipek (zmierzy się z mistrzem z zeszłego roku – Rybą), w połowie marca zaś (dokładnie 16) na warszawskim Torwarze, na zasadach bokserskich, zawalczą w czasie gali FEN24 Wujek Samo Zło i Arab.

Jakieś zakłady?

fot. Bezczel fest. Szpaku, „Schumacher”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Chris Brown zarobi na oskarżeniu o gwałt?
Chris Brown

Chris Brown to jeden z tych artystów, który nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Nic dziwnego, że gdy niedawno świat obiegła wiadomość, że został zatrzymany za gwałt, mało kto czekał na dowody, by stwierdzić, że jest winny. Życie bywa jednak przewrotne. Muzyk nie tylko szybko wyszedł z aresztu, ale zdążył już pozwać swoją oskarżycielkę. Dodatkowo, ma szanse nieźle zarobić na całej aferze.

News,Streetwear
Mokasyny i Dad Shoes w jednym? Nowe buty od Maisona Margieli

Hybrydy na rynku obuwia to dziś nic specjalnie nowego. Weźmy chociażby Louis Vuitton i nowy model marki - Archlight, czy sandały od Gucci. Kolejną marką, która podjęła się tego rodzaju projektu, jest Maison Margiela.