Hip Hop,News

Szpaku ostro o hejterach! „MŁODY 2PAC” to kolejny utwór z nadchodzącej płyty

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Szpaku ostro o hejterach! „MŁODY 2PAC” to kolejny utwór z nadchodzącej płyty

Ostatnimi czasy na Szpaka wylało się wiadro hejtu, a głównym tego powodem było dołączenie do chillwagonu oraz zarzucanie monotematyczności w tekstach. Tym razem to raper ocenił swoich hejterów!

Dziś w nocy na kanale GUGU opublikowano kolejny utwór z nadchodzącej płyty Szpaka – „Różowa Pantera”. W utworze „MŁODY 2PAC” rozlicza się on ze swoimi hejterami, których (nie ukrywając) w ostatnim czasie znacznie przybyło. Wymowny post na ten temat napisał na facebookowym fanpage’u Lil Konon.

Ten post w zasadzie miał wlecieć już w piątek, ale było późno.Ja kumam, że komuś może nie siedzieć czyjaś muza, to…

Gepostet von Lil Konon am Sonntag, 30. August 2020

Jednak jak się okazało, Szpaku zagorzałych hejterów ma w głębokim poważaniu i swoje zdanie na ich temat wyraża w najnowszym numerze.

„Paradoksalnie nie mam beefu tylko z Biggiem/Kocham gdy mnie nienawidzisz/Hejt jest blisko mnie jak Lil’ Kim/Wale wiadra z pomyj, które cisną we mnie/We mnie wątpią chorągiewy, zaraz przyjdą znów do ciebie/Młody 2Pac, gdzie nie spojrzę, lecą kule we mnie”

Takimi wersami Młody Simba zaczyna swój kawałek. Dodatkowo w tym mocnym i dość agresywnym numerze Szpaku tłumaczy relacje z Paluchem oraz z całym BOR-em, a także pokazuje jak bardzo jest wdzięczny za to co dla niego zrobili. Ponadto Szpaku nie tylko mówi, co myśli o osobach, które nie wypowiadają się o nim w najlepszy sposób, ale sam również wytyka im błędy. Nie zabrakło również słów o „kumplach” z branży, którzy mimo tego, co mówią, i tak robią inaczej.

Uważam, że „MŁODY 2PAC” to bardzo mocny numer nie tylko pod względem brzmienia, ale także pod względem przekazywanej treści. Szpaku w wymowny sposób wypowiada się o tych, którzy go hejtują czy wypowiadają o nim fałszywe treści. Warto też dodać, że w klipie Młodego Simby wystąpiło wielu jego fanów. Raper parę dni przed dniem nagrywania teledysku poinformował na swoim Instagramie, że osoby, które posiadają tatuaż związany z jego twórczością, samą osobą, wizerunkiem Młodego Simby czy GUGU mają szansę na udział w teledysku. Również taką opcje mieli ci z konkretnym modelem BMW, a także każdy, kto mógł w danym momencie pojawić się w wybranym przez Szpaka miejscu w jego rodzinnym Morągu. Był tylko jeden warunek – dresowy fit.

fot. kadr z klipu Szpaku – „MŁODY 2PAC”.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
The Weeknd tłumaczy się z mizoginistycznych wersów. „To zdecydowanie kreacja”
The Weeknd - Blinding Lights (Official Audio)

Choć Abel, znany pod pseudonimem The Weeknd, nie jest raperem, często przecina się z przedstawicielami tego gatunku na trackach, a nawet nawija. Hip-hopowe schematy można też wychwycić w jego tekstach. Jednym z powtarzanych tematów są oczywiście kobiety, które również przez Abla bywają określane mocno negatywnie i przedmiotowo. Artysta wytłumaczył, dlaczego może to tak wyglądać.