Hip Hop,News

Szpaku robi „Hałas” i puszcza drogocenny preorder. Kto jeszcze zaskakiwał fanów?

Michał Fitz -
https://www.youtube.com/watch?v=Jm7FnRbQwok&ab_channel=BORCREWOFFICIAL
https://www.youtube.com/watch?v=Jm7FnRbQwok&ab_channel=BORCREWOFFICIAL
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Szpaku robi „Hałas” i puszcza drogocenny preorder. Kto jeszcze zaskakiwał fanów?

Szpaku już wcześniej zapowiadał album „Różowa Pantera”, ale nie wiedzieliśmy o płycie za wiele. Czekaliśmy więc na singiel, który przyprowadzi preorder. Szpaku wiedział, że wrzucając możliwość zakupu płyty, trzeba zrobić przy tym porządny „Hałas”, by ludzie o tym usłyszeli. No i zrobił to, przy okazji jeszcze dodając niezwykły prezent do jednego z preorderów.

Dotychczasowe wydania Szpaka były ciekawe, choć raczej minimalistyczne. Tym razem artysta postarał się, by album prezentował się wręcz dostojnie. W specjalnym boxie fani dostaną płytę, booklet, wlepki, szalik GUGU, szablony do graffiti i brelok. Właśnie ten ostatni element układanki jest najciekawszy, ponieważ jeden z nich będzie wykonany ze szczerego złota. Osoba, która go trafi będzie mogła spędzić dzień ze Szpakiem. Dodatkowo do 50 preorderów zostaną dorzucone jeszcze wejściówki na trasę koncertową, która będzie promowała tę płytę.

To niezwykle drogi prezent, niewykluczone, że najcenniejszy w dotychczasowej historii polskich, rapowych preorderów, ale na pewno nie jedyny ciekawy. Nie tak dawno przecież White 2115 do swojej płyty „Rockstar: Do Zachodu Słońca” dodawał gitary podpisane przez siebie. Kilku szczęśliwców dostało takie instrumenty. Ten Typ Mes z kolei kiedyś do preorderu dołączał samego siebie. Wcielał się w kuriera, który osobiście dowoził słuchaczom płyty „Kandydaci na szaleńców” i dziękował im za ich kupienie.

fot. kadr z klipu „https://www.youtube.com/watch?v=Jm7FnRbQwok&ab_channel=BORCREWOFFICIAL”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
2Pac został zaproszony na ostatnią debatę wiceprezydentów USA? „To nie jest żart”

Do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych został tylko miesiąc. To, czy głową państwa zostanie Joe Biden czy ponownie Donald Trump zostanie rozstrzygnięte 3 listopada. Wczoraj natomiast (7 października) odbyła się debata wiceprezydencka, na której zjawić miał się, na co wygląda, wciąż żywy Tupac Shakur...

Hip Hop,News
Kasta dogadał się ze Szpakiem. „Sprawa jest wyjaśniona”
Szpaku - Różowa Pantera

Perypetie Kasty i Szpaka trudno nazwać konfliktem, bo obydwaj artyści nie rzucali w siebie wyzwiskami na Instagramie i darowali sobie dissy. Pewne nieporozumienie jednak zaszło, ale na całe szczęście, w zgodzie z duchem hip-hopu, zostało zażegnane, gdyż panowie wreszcie mieli okazje ze sobą pogadać.