Hip Hop,News

Szymi Szyms – z nowym singlem w mainstream?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Szymi Szyms – z nowym singlem w mainstream?

Szymi Szyms to młody, bardzo utalentowany raper, który niedawno wkroczył w szeregi QueQuality. Część z Was może go nie kojarzyć, a część może znać na pamieć jego numery i to niekoniecznie te najnowsze. Pamiętam jego starsze kawałki, takie jak „Czysta wódka” czy „Demyt”, które już wtedy zrobiły na mnie ogromne wrażenie, a poziom jego numerów z każdym kawałkiem rośnie.

Szyms wraz ze swoją ekipą tworzą „indahouse” i na tym kanale znajduje się naprawdę ogrom bardzo dobrej muzyki! Jeśli chodzi typowo o Szymiego Szymsa, to znalazł się on już kilka razy w akcji SB Starter. Były tu utwory „Himalaya”, „21”, „Sushi” czy „Globetrotter”, na którym gościnnie udzielił się Teabe. Ponadto Szyms gościł też ze swoimi utworami na kanale wymienionej już SB Maffiji, HHNS Label (udzielił się również wraz z OsaKą w numerze „Piri Piri” na wydanym HHNS Mixtape, który był dołączany do płyty QueQuality – „Untitled 01”) oraz gościnnie w utworach na płytach miedzy innymi ReTo, czy Filipka.

Ten młody raper charakteryzuje się specjalnym, lekko agresywnym flow, dobrymi tekstami, które zawierają w sobie masę przekazu oraz świetnym wyczuciem i dostostosowaniem się do bitu. Jest to naprawdę jeden z nielicznych, młodych twórców, który potrafi przekazać treść w bardzo ciekawy sposób, który nie tylko opowiada, ale też brzmi.

Ostatnio na kanał QueQuality wleciał utwór Szymiego Szymsa „Oxymoron”, który jest pierwszym singlem zapowiadającym jego nadchodzący album „TOKIO HOTEL”. Będzie on wydany nakładem QueQuality, a wersja preorderowa jest już dostępna do kupienia wraz z dodatkowym mixtape „HOTEL INDAHOUSE”. Jeśli chodzi o singiel jest to bardzo dobry, agresywny numer o wartościach Szymsa, jednocześnie przedstawiający jego odczucia, wartości, emocje. Wydaje mi się, że warto sprawdzić nie tylko ten numer, ale także inne, starsze kawałki i czekać na całą płytę, bo wiem, że mainstream to miejsce dla Szymiego Szymsa, który już nie raz to udowadniał.

fot. facebook.com/SzymiSzyms

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Jerzyk Krzyżyk, którego nominował Tymek, opowiedział nam trochę o sobie!

Po tym jak Tymek opublikował wczoraj swoją gorącą szesnastkę, do wyzwania zaprosił kilka nieoczywistych nazwisk. Nominowani zostali Awich, Jerzyk Krzyżyk, duet Coals, Trill Pem i Mekal. Ten drugi na scenie jest od niedawna, ale ma już w dorobku trzy projekty. Najnowszy z nich, czyli epkę "Odpust", wypuścił w zeszłym miesiącu.

Hip Hop,News
Tede chciał zarobić na #hot16challenge? Raper wyjaśnia, na co przeznaczy pieniądze z koszulek

Wczoraj po raz kolejny zostaliśmy zasypani jakościowymi szesnastkami. Wśród nich była jedna z najbardziej oczekiwanych w tej edycji. Mowa tu oczywiście o zwrotce Tede, którego szesnastka sprzed 6 lat nabiła już ponad 12 milionów wyświetleń na YouTube. Choć jego wczorajszy kawałek również stał na wysokim poziomie, to niestety nie jego poziom był głównym tematem dyskusji.