Hip Hop,News

Takeoff został oskarżony o gwałt

Klementyna Szczuka -
Takeoff
Takeoff
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Takeoff został oskarżony o gwałt

Takeoff miał dokonać napaści na tle seksualnym na jedną z kobiet podczas imprezy w Los Angeles. Ofiara, która występuje pod pseudonimem Jane Doe, postanowiła podjąć w związku z tym kroki prawne, ale raper wszystkiemu zaprzeczył.

Jak podaje TMZ, zdarzenie miało miejsce 22 czerwca na przyjęciu DJ Durela, Daryla McPhersona, DJ-a grupy. To on zresztą zaprosił na nie Doe. Takeoff miał wielokrotnie zbliżać się do kobiety, a także proponował jej marihuanę, której odmówiła. W jego towarzystwie czuła się niekomfortowo i powiedziała gospodarzowi, że nie ma ochoty na żadne intymne kontakty z raperem. McPherson miał zabrać ją na górę do swojego pokoju.

Idąc po schodach, dwójka miała minąć się z Takeoffem. Durel wdał się z nim w kłótnie, a w tym czasie kobieta położyła się na łóżku w sypialni, czekając aż sytuacja się uspokoi. Niedługo później, ok. 2.00 nad ranem, Takeoff miał przyjść do niej i zacząć ją dotykać. Kobieta miała wyraźnie i jednoznacznie sprzeciwić się raperowi, ale ten zdjął z niej ubranie i zgwałcił ją od tyłu, po czym opuścił pokój. Po tym incydencie udała się do szpitala, gdzie stwierdzono fizyczne dowody gwałtu i od razu zawiadomiono policję. Prawnik Takeoffa twierdzi jednak, że do przestępstwa na tle seksualnym nie doszło…

„Przeanalizowaliśmy zarzuty (…) Stało się oczywiste, że wysuwane są one w sposób oczywisty i da się udowodnić, że są fałszywe (…) Przedstawiciele dowodów nie wypowiedzieli się z odpowiednimi świadkami”

Raper ma 30 dni na odpowiedź na pozew sądowy. Ofiara będzie starała się o odszkodowanie pieniężne i o to, aby członek Migos otrzymał karę pozbawienia wolności.

fot. Prince Williams, Wireimage

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Bedoes, Żabson i Borixon już są. W jakich jeszcze grach potrzebujemy polskich raperów?
www.instagram.com

Ostatnio Żabson i Borixon ogłosili, że ich głosy znalazły się w Fortnicie i da się ich posłuchać w radiu, jadąc w grze autem. Jakiś czas temu w podobną akcję wmieszał się Bedoes, którego z kolei można było usłyszeć w League of Legends, grając Ekko w skórce True Demage. Raperzy ewidentnie coraz śmielej przecinają się z branżą gier wideo, więc zastanowiłem się, kto jeszcze i w jakiej grze mógłby, a nawet powinien się pojawić.