News

Tede promuje film, który ukaże się na Netflixie!

Jakub Purłan -
News - - Dodane przez Jakub Purłan

Tede promuje film, który ukaże się na Netflixie!

Jacek Graniecki pomaga w promocji filmu „Śledztwo Spensera”. Razem z Mikołajem Roznerskim i Olgą Frycz wziął udział w nagraniu filmiku, w formie quizu, na temat amerykańskiej produkcji kryminalnej. Film porusza historię byłego policjanta, który prowadzi śledztwo dotyczące zabójstwa kolegów. Dostępny jest na platformie Netflix. Tede to niejedyne co wiążę tę produkcję z hip-hopem. W filmie pojawia się sam Post Malone! Cały quiz możecie obejrzeć TUTAJ.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Na pierwszy rzut ucha: Otsochodzi – $ Class

Jeśli jesteś tuż przed wydaniem płyty, a w dokładnie takiej sytuacji znajduje się Otsochodzi, to wypadałoby wypuścić ostatni singiel, który przy okazji powinien być jednym z najmocniejszych dotychczas. Czy "$ Class" spełnia te warunki? Może niekoniecznie, bo biorąc pod uwagę różnorodność pozostałych singli, trudno wybrać najlepszy, ale tego nie sposób nie nazwać jakościowym.

Felieton,News
Kobiecy rap jako statement feministyczny

Każda epoka przynosi odmienne, wewnątrzkulturowe rozumienie feminizmu. Obecnie stało się ono niesamowicie inkluzywne. O równości płci może opowiadać każdy tekst kultury, również ten muzyczny. Kobiety podkreślają swoją samodzielność i niezależność. Konfrontują się również ze stereotypami dotyczącymi swojej seksualności. Pokazują, że nie zawstydza ich własna cielesność i odważna ekspresja, dzięki której opowiadają własne historie.