Hip Hop,News

Tej kolaboracji oraz inicjatywy ani trochę się nie spodziewaliśmy!

Jakub Purłan -
przyłu
przyłu
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Tej kolaboracji oraz inicjatywy ani trochę się nie spodziewaliśmy!

„BIONICLE” to kolejny singiel promujący drugi album Przyła. Gościnnie udzielił się na nim Janusz Walczuk. Artyści mają na pozór inne stylówki, ale w tym numerze bardzo dobrze się uzupełniają. Razem zrobili naprawdę solidny utwór!

Premiera płyty młodego reprezentanta QueQuality zaplanowana jest na 18 grudnia. Po dotychczasowych singlach można stwierdzić, że materiał będzie przepełniony emocjonalnymi wersami, a przy tym w wielu momentach podczas odsłuchu może dopaść nas nostalgia. W numerach Przyła słychać, że muzyka jest jego sposobem na wyrażenie siebie. Utwór „BIONICLE” to nawiązanie do kultowej serii zabawek LEGO wypuszczonych na rynek w 2001 roku.

Na ten moment brak informacji o liczbie numerów, gościnnych zwrotkach i tytułach utworów, które znajdą się na „HOMELESS BOY”. Jednak jest coś innego, co sprawia, że pojawia się uśmiech na twarzy. 10% z każdego sprzedanego egzemplarza zostanie przekazanych „Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem”. QueQuality i Przyłu razem chcą pomóc znaleźć nowy dom czworonożnym przyjaciołom. Jest to świetna akcja i szlachetny cel. Kolejny raz możemy zobaczyć, że polski hip-hop naprawdę robi wiele dobrego!

fot. facebook.com/przylucjaniemoge

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Kogo w 2020 roku słuchaliśmy najczęściej? Przyglądamy się globalnym i polskim wynikom Spotify!
Spotify 2020

Nadszedł czas na pierwsze końcoworoczne podsumowania! Z tymi naszymi wrócimy już niebawem, ale tymczasem sprawdziliśmy statystyki właśnie opublikowane przez Spotify, które całkiem ładnie obrazują panujące obecnie trendy.

News
10 najpopularniejszych piosenek, do których w tym roku tańczył TikTok!
tiktok 2020

Z tym, że TikTok zmienił nieco branżę muzyczną nie można dyskutować. Nie chodzi już nawet o to, czego się w związku z tym słuchało, ale jak tworzyło. Wielu artystów produkowało w końcu treści, kładąc spory nacisk na to, by dobrze poradziły sobie właśnie na tej platformie, a nie streamingach.