Hip Hop,News

Tekashi 6ix9ine postrzelił jednego z członków swojej grupy!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Tekashi 6ix9ine postrzelił jednego z członków swojej grupy!

Zanim odzyskaliśmy nadzieję, że Tekashi jeszcze kiedykolwiek wyda nową muzykę, raper miał spędzić w więzieniu dobre 47 lat. Zdecydował się on jednak wsypać swoich kolegów, co spotkało się z różnym odbiorem środowiska, a w sieci w związku z tym pojawiło się wiele memów.

Facebook.com/TurtleHype

Oprócz jego managera, Shotti’ego, który został skazany na 64 miesiące pozbawienia wolności, w sprawę zamieszany jest też m.in. Faheem „Crippy” Walter. Przyznał się on do udziału w napadzie zbrojnym 3 kwietnia ubiegłego roku, a przestępstwo to zostało udokumentowane i upublicznione właśnie przez 6ix9ine’a po tym, jak skradzione rzeczy zostały znalezione w jego apartamencie zeszłej jesieni.

Oprócz tego Crippy wplątany był w dwie strzelaniny na Brooklynie oraz w sprawę między Tekashim a szefem jego wytwórni, i został postrzelony w brzuch przed restauracją Phillipe Chow w październiku, również w zeszłym roku. Walter jednak nie poddałby się bez walki i wywołał Snow Billy’ego, także jednego z członków ekipy 6ix9ine’a. Jak podaje OnSmash, Snow potwierdził, że Tekashi postrzelił go w głowę oraz ujawnił spięcia z Shottim i Kristianem Kuzem, czyli CEO Krisa, który z kolei przyznał się, że jest informatorem FBI od 2013 roku.

Braci się nie traci? W tym przypadku daleko jest do słynnego powiedzenia oraz zwyczajnej lojalności wobec siebie, która właściwie z hip-hopowym środowiskiem zawsze była kojarzona. Tak czy inaczej kryminalna historia Tekashi’ego i jego „kolegów” jest mocno pogmatwana. Jeśli się w niej pogubiliście, to całą sprawę 6ix9ine opisywaliśmy na bieżąco – możecie zapoznać się z nią poniżej:

  1. “TEŻ BYM DONOSIŁ” – SCENA DISSUJE T-PAINA ZA WSPARCIE TEKASHIEGO
  2. TEKASHI 6IX9INE WYJDZIE Z WIĘZIENIA JAKO 69-LATEK?
  3. 6IX9INE POSZEDŁ NA WSPÓŁPRACĘ. WYJDZIE JUŻ ZA ROK?
  4. “OBY GO ZGWAŁCILI” – UNCLE MURDA DISSUJE TEKASHIEGO!
  5. TEKASHI 6IX9INE ZNOWU W SĄDZIE! MUSI UDOWODNIĆ, ŻE GO PORWANO
  6. 6IX9INE ZAOFEROWAŁ 50 TYSIĘCY DOLARÓW ZA MORDERSTWO? JEGO TEKSTY MAJĄ TO POTWIERDZAĆ
  7. 6IX9INE WCALE NIE SPRZEDAŁ CARDI B!
  8. TEKASHI 6IX9INE PODPISAŁ KONTRAKT WARTY 10 MILIONÓW DOLARÓW!

fot. kadr z klipu „BEBE – 6ix9ine Ft. Anuel AA (Prod. By Ronny J) (Official Music Video)

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Miętha o Belmondo: Zrobiło nam się przykro. Mamy nadzieję na powrót

Wszyscy byliśmy zaskoczeni, kiedy okazało się, że Skip odłoży swoją solową twórczość, która notabene wzbudziła spore zainteresowanie, na koszt współpracy z AWGSem pod szyldem "Miętha". Jej efektem była jednak alternatywna względem innych, obecnie ukazujących się albumów, produkcja pt. "Audioportret". W rozmowie z Karolem Paciorkiem artyści opowiadają nie tylko o jej powstaniu, ale poruszają również temat Belmondo czy chociażby Kozy. Nie obyło się również bez ostrzeżenia w stronę reszty raperów.

Hip Hop,News
Tymin: W##rwiam się jak ludzie hobbystycznie, z wyboru, biorą ścierwo

Przedwczoraj wieczorem hip-hopową Polskę obiegła informacja, że na tamten świat odszedł Zioło. Nieoficjalnie wiadomo, że śmierć rapera miała związek z jego problemami z narkotykami. Głos w tej sprawie zabrał uczestnik piątej edycji Młodych Wilków, Tymin. Wystosował przy tym bardzo mocny i zdecydowany apel.