Hip Hop,News

Tekashi 6ix9ine znowu w sądzie! Musi udowodnić, że go porwano

Kajetan Szewczyk -
kadr z klipu "6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz - “FEFE” (Official Music Video)", youtube.com/Tekashi 6ix9ine
kadr z klipu "6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz - “FEFE” (Official Music Video)", youtube.com/Tekashi 6ix9ine
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Tekashi 6ix9ine znowu w sądzie! Musi udowodnić, że go porwano

Telenoweli ciąg dalszy. Właściwie na samym pobycie Tekashiego w więzieniu można już oprzeć całkiem niezły film fabularny. Odkąd go zamknęli zdążył już zostać tatuażem i dogadać się z FBI, co ma sprawić, że więzienie opuści już we wrześniu. Uncle Murda życzył mu nawet w międzyczasie, żeby go zgwałcono. Nie ma to jak branżowa miłość. Okazuje się jednak, że coś może przeszkodzić Snitch9ine’owi w wyjściu z zakładu karnego. Paradoksalnie chodzi tutaj o głośną sprawę, kiedy został porwany i okradziony. Teraz rzekomy porywacz żąda, by 6ix9ine udowodnił jego winę.

Jak informuje Complex, Anthony „Harv” Ellison nie poszedł na ugodę z prawnikami Tekashiego i chce, żeby sprawa zakończyła się w sądzie. Jest oskarżony o porwanie i obrabowanie 6ix9ine’a z biżuterii. Prawnik Ellisona, Deveraux Cannick, zwraca uwagę, że Tekashi nigdy nie wymienił personaliów pozwanego, a jedynie stwierdził, że to była „wewnętrzna robota”. Cannick i Ellison obawiają się, że oskarżenie może być po prostu wymysłem, bo Tekashi już dowiódł, że jest „mistrzem trollingu”.

Jak cała sprawa się zakończy? No cóż, ekipa prawników 6ix9ine’a właśnie poszerzyła się o kolejną osobę. O kogo chodzi? O Alexa Spiro. Nie wiecie, kim jest ten gentleman? Gościem, którego rękami Jay Z załatwia najcięższe sprawy prawne. Reprezentował 21 Savage’a, pomagał w sprawie Meek Milla, a niedawno pomagał pewnej rodzinie, której policjant groził śmiercią.

fot. kadr z klipu „6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz – “FEFE” (Official Music Video)”, youtube.com/Tekashi 6ix9ine

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Polski rap najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła się YouTube’owi?

Rap, mimo powszechności, wciąż jest na etapie wchodzenia do polskiej kultury "na stałę". Właśnie pierwszy polski kawałek rapowy osiągnął 100 milionów wyświetleń na youtube. Chciałoby się powiedzieć samo "polski", ale Król dicopolo Zenek Martyniuk z "Przez twe oczy zielone" czy nawet "Bałkanica" lub "Ona tańczy dla mnie" przekroczył tę magiczną granicę chwilę temu. Discopolo zawsze znajdowało dużą publiczność, ale o tym kiedy indziej.