News

Tekashi miewa się dobrze. Nawet za kratkami

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Tekashi miewa się dobrze. Nawet za kratkami

To było tak: najpierw ukazał się debiutancki album „Dummy Boy”. Potem było jego entuzjastyczne przyjęcie w świecie hip-hopowym. A jeszcze kilka chwil później okazało się, że sprawca całego tego muzycznego zamieszania i zarazem ten, który za powstanie krążka odpowiada, jego premierę oglądał spoza krat. O kim mowa? Oczywiście o 6ix9ine. O barwnego rapera w listopadzie upomniał się wymiar sprawiedliwości.

Jak można się było spodziewać, mimo że pozbawiony wolności, Tekashi nie pozwolił o sobie zapomnieć na zbyt długo. Właśnie więc internet obiegła fotka, na której czule przytula swoją dziewczynę – Jade. To właśnie ona udostępniła zdjęcie w objęciach muzyka na swoim koncie instagramowym. „He’s good” – dodała po wizycie w więzieniu, rozwiewając ewentualne wątpliwości.

Biorąc pod uwagę, że przebywającemu w areszcie Tekashiemu, w związku z zarzutami m.in. kierowania gangiem, grozi nawet dożywocie, deklaracja Jade może wydawać się jednak nieco zbyt optymistyczna.

fot. _ohsoyoujade/Instagram

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
MADNESS x Adidas UltraBoost 4.0 – galeria

To może być jedna z najlepszych tegorocznych kolaboracji Adidasa. Tak prezentują się dwie kolorystyki Madness x Adidas UltraBoost 4.0 na oficjalnych zdjęciach.

Po czterech dniach od opublikowania galerii przez serwis Hypebeast, przedstawiającej czarną kolorystykę, Adidas udostępnił swój własny lookbook. Lookbook – jak się okazało – uzupełniony o białą wersję.

Podstawę projektu stanowi dobrze znany model UltraBoost w wersji 4.0, wzbogacony o chaotyczne plamy farb, w zależności od wydania – białe lub pomarańczowe. Zmiany w porównaniu do oryginalnego modelu dotknęły też zapiętki, które na potrzeby kolaboracji wykonano z zamszu. Całość dopełniają skórzane wstawki na języku i napis ,,all work and no play makes you mad” na cage’u.

Obie pary trafią do sklepów japońskiego Madness w Pekinie i (najprawdopodobniej) na oficjalną stronę Adidasa już 12 stycznia. Idąc za głosem Hypebeast, biała kolorystyka ma być nieznacznie droższa od czarnej. Ceny mają wynieść (w przeliczaniu z chińskich juanów) odpowiednio 205 i 220 dolarów.

fot. Adidas

Adidas, Hypebeast

Zostaw komentarz

News
Nicki Minaj vs. Meek Mill: Będzie nokaut?

Z relacjami to już tak bywa. Emocje często wyprzedzają rozsądek. A gdy do tego w grę wchodzą uczucia pomiędzy celebrytami, rzadko kiedy obywa się bez skandali. Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego. Na ring weszli Nicki Minaj i Meek Mill.

Wydawałoby się co prawda, że dwa lata – bo tyle właśnie minęło od rozstania pary – to wystarczająco, by już się z nim pogodzić. Może nawet znaleźć kogoś nowego? Wygląda jednak na to, że artyści wciąż jeszcze nie wyjaśnili sobie wszystkiego do końca. Tak przynajmniej można wnioskować z zachowania Minaj.

Kilka dni temu podczas austriackiego koncertu raperka znalazła czas by podzielić się swoimi wątpliwościami z publicznością. Przerwała występ, by kilka chwil porozmawiać o swoim byłym partnerze. „Mogę zdradzić jego tajemnicę, ale nie. Bycie gorzką s…ą to nie to, co chciałabym wyrazić” – zapewniła. Pytanie tylko co w takim razie chciała przekazać Millowi? Ostrzeżenie? Czy też właśnie miał to być wyraz miłosierdzia?

Nawet jeśli tak, to Mill raczej w niego nie uwierzył. Szybko odpowiedział byłej partnerce na Twitterze, przenosząc tym samym dyskusję do mediów społecznościowych.

fot. 6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz, FEFE/YouTube

Zostaw komentarz