Hip Hop,News

Tory Lanez aresztowany! Raper miał ukrywać broń

Klementyna Szczuka -
tory lanes aresztowany
tory lanes aresztowany
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Tory Lanez aresztowany! Raper miał ukrywać broń

To mógł być bardzo dobry weekend… Jednak 13 lipca, czyli w poniedziałek, Tory Lanez został zatrzymany w swoim SUV-ie, którym jechał razem z Megan Them Stallion.

Jak podaje TMZ, wszystko zaczęło się o 4.30 nad ranem w rezydencji Hollywood Hills. Tam raperzy mieli być na imprezie z Kylie Jenner i to tam została wezwana policja z powodu zamieszania. Ktoś miał bowiem kłócić się w SUV-ie, aż w powietrze oddane zostały strzały, a samochód odjechał. Służby namierzyły auto i gdy udało się im je zatrzymać, w środku znaleźli Tory’ego i Megan wraz z inną kobietą.

Raperka miała ranną stopę. Skaleczyła się rozbitym szkłem, które znajdowało się na podłodze samochodu. Gdy policjanci przeszukali auto, znaleźli w nim również ukrytą broń. Po tym, jak Tory Lanez został aresztowany, Megan, która została uznana jako ofiara, trafiła do szpitala, gdzie opatrzono jej ranę. Jego kaucja wynosi 35 tysięcy dolarów, a na tę chwilę nie podano więcej informacji dotyczących sprawy.

fot. kadr z klipu „VV$ KEN & Tory Lanez- 392 (Official Music Video)”, YouTube.com/Tory Lanez

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Sentino powraca wraz z „Tatuażykiem”!

Quebonafide nawinął: "Nagrałem jakiś cukierkowy numer latynoski/I nie stać mnie na refren od Sentino", mimo, że na tej samej płycie raper pojawił się z gościnnym refrenem. Teraz sam powraca na polską rapową scenę!

Felieton,Hip Hop
„Flagey EP” jest lepsze, niż Wam się wydaje [Raprospekcja]
1:53 / 3:29 Taco Hemingway - Czarna kawa czeka (prod. Borucci)

Wczoraj, czyli 13 lipca, minęły dokładnie 2 lata od wydania przez Taco Hemingwaya albumu "Café Belga". Można, a nawet należałoby się nad nim pochylić, ale nie zrobimy tego dziś, ponieważ na pierwszy plan trzeba też wysunąć dodane do tego krążka i nieco zapomniane "Flagey EP", które naprawdę zasługuje na więcej zachwytów.