Hip Hop,News

Tory Lanez postrzelił Megan Thee Stallion!

Patryk Grzybicki -
tory lanez
tory lanez
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Tory Lanez postrzelił Megan Thee Stallion!

Kanadyjski raper Tory Lanez miał strzelać w kierunku Megan Thee Stallion. Według źródeł związanych z dochodzeniem, zdarzenie miało mieć miejsce tuż po kłótni z raperką i jej przyjaciółką.

Policja dowiedziała się, że zajście, które doprowadziło do kłótni, rozpoczęło się po tym, jak grupa opuściła imprezę w Hollywood Hills. Wsiadła do tego samego samochodu, po czym Megan wraz z przyjaciółką, Kelsey Nicole, chciały wysiąść z pojazdu. Jak podaje TMZ, raper otworzył ogień z wnętrza pojazdu i dwukrotnie trafił Megan w stopy. Policja zatrzymała pojazd, którym poruszał się Tory Lanez chwilę po zdarzeniu. W momencie, w którym służby spotkały kobietę, jej stopy wyraźnie krwawiły.

Raper został aresztowany za posiadanie ukrytej broni, jednak nie został pociągnięty do większej odpowiedzialności. Mówi się, że w tej sytuacji istnieją okoliczności łagodzące i raper może oświadczyć, że było to przypadkowe strzelanie.

Dodatkowo pierwotny raport policji był taki, że ktoś wystrzelił z broni w powietrze, a nie do kogoś. Megan początkowo powiedziała, że skaleczyła się szkłem. Możliwe jest, że takie zeznania mogły wiązać się z tym, że była ona ofiarą przemocy domowej. Niestety świadkowie nie chcą współpracować z policją, co utrudnia udowodnienie winy Tory’emu. Policja jednak została powiadomiona, że istnieje nagranie ze strzelaniny, jednak organy ścigania jeszcze tego nagrania nie widziały.

fot. kadr z klipu „Tory Lanez – Stupid Again (Official Music Video)”, YouTube.com/Tory Lanez

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Huragan Niewieścin już jest. Jak wyglądałyby drużyny innych rapowych ekip?
LANEK - Tango z piłką - Futbol i cała reszta

Niedawno swoją działalność rozpoczął amatorski (zobaczymy, na jak długo!) klub piłkarski z podbydgoskiego Niewieścina. Huragan złożony jest głównie z ekipy 2115 i ich przyjaciół. Spotkania rozgrywa w drużynami złożonymi z fanów. Co gdyby inne rapowe ekipy również dołączyłyby się do tej akcji? Jak wyglądałyby składy? Pobawmy się w szkoleniowców.

Hip Hop,News
Ojcostwo ważniejsze od kariery? Logic żegna się z fanami
kadr z klipu "Logic - Confessions of a Dangerous Mind", youtube.com/Logic

Logic co prawda nie jest najbardziej popularny raperem zza oceanu na naszej Ziemi, ale swoją dyskografią zasłużył sobie przynajmniej na szacunek i uznanie. Okazuje się, że w te wakacje potwierdzi to ostatni raz.