News

Toto-Africa bez końca

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Toto-Africa bez końca

Zwykle pustynia kojarzy się z przestrzenią i ciszą. Teraz tę powszechną opinię burzy artysta Max Siedentopf i jego oryginalna instalacja.

Siedentompf umieścił ipoda, sześć głośników i baterie słoneczne na środku namibijskiej pustyni. Playlista, którą proponuje, to Toto-Africa i…Toto-Africa. Bez końca. Albo przynajmniej przez 55 milionów lat – bo na tyle wyliczył żywot swojej instalacji jej twórca. Dodatkowo głośniki ustawione są tak, by dźwięk roznosił się jak najdalej.

zdjęcie instalacji z profilu rimprompramp na instagramie

Czekamy na dalsze, równie oryginalne, instalacje w tym stylu. Chętnie zobaczylibyśmy coś w bardziej hip-hopowym klimacie. Może na początek na przykład Hemp Gru i „Życie Warszawy” rozbrzmiewające ze szczytu Pałacu Kultury?

P.S. Więcej o projekcie dowiecie się na stronie artysty.

fot. Napethenes/ Wikipedia

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Nowe maski od BAPE na zimę (i na smog)

Jeszcze do niedawna must-have każdej hypebestii, dziś już raczej poza głównym nurtem. Mowa o japońskim Bape i bijących wcześniej rekordy popularności maskach. Jeśli wciąż was kręcą, mamy dla was dobrą wiadomość – trzy nowe wersje kolorystyczne właśnie trafiły do sprzedaży.

Hip Hop,News
Podwójne „serca bicie”: Sokół & Andrzej Zaucha

Choć do premiery "Wojtka Sokoła", pierwszej solówki Narratora, jeszcze trochę zostało, producent dennis7 już teraz prezentuje swoje wyobrażenie na temat wspólnego numeru obu wykonawców.