Rap

TPS, Intruz i Step Records odpowiadają Sentino

Filip Klarzyński -
sentino tps diss
sentino tps diss
Rap - - Dodane przez Filip Klarzyński

TPS, Intruz i Step Records odpowiadają Sentino

Po zaatakowaniu prawie całej branży rapowej w Polsce Sentino w końcu doczekał się paru odpowiedzi. Oprócz dissu Kałacha, o którym pisaliśmy wcześniej, do zabawy dołączyli TPS i Intruz. Ponadto dostaliśmy jeszcze oficjalne stanowisko byłej wytwórni Alvareza.

Po kilku postach na Facebooku w końcu doczekaliśmy się muzycznej odpowiedzi. “Headshot”, czyli track nagrany przez TPS’a i Intruza to nie tylko odpowiedź w stronę Sentino, ale jednocześnie festiwal narzekania na portale rapowe. Pierwsza część utworu skupia się głównie na wyzwiskach i wyjaśnianiu Alvareza, zaś druga to krytyka mediów. Mowa w niej o wykupowaniu postów, braku promocji małych artystów czy masowej produkcję fake newsów.

„CGM-Y i GlamRapy jakieś k*rwa Popkillery/Ch**ognioty właśnie siedzę sobie i słucham Blueberry/Stawiają bariery zamiast młodych promować/Nie wrzucą cię na tablice jak nie masz wybecelować”

Sam zarzut o braku wsparcia dla młodych artystów wydaje się mocno nietrafiony. Bo to właśnie te portale w większości odpowiadają za sukcesy Młodych Wilków czy tworzenie zestawień obiecujących raperów, których warto obserwować. W całym tracku ostrych słów jest o wiele więcej, a do tego wszystkiego odniósł się sam Sentino. Powiedział na swojej relacji na Instagramie, że za tydzień wszystko ma zostać wyjaśnione. Czyżby szykował się beef?

Step Records również poczuło się zobowiązane odpowiedzieć na ostatnie poczynania Alvareza i przedstawiło swoje oficjalne stanowisko. Dowiadujemy się z niego, że Sentino nie wywiązał się ze swojej umowy. Nie dostarczył dwóch albumów i poniesie konsekwencje za swoje słowa. Raper z Berlina oczywiście nie pozostawił tego bez komentarza i według niego jest kompletnie na odwrót. On płyty dostarczył, a to wytwórnia nie chce ich wypuścić w formie fizycznej.

fot. kadr z klipu „Sentino – SMILE (prod. Gara)”

Zostaw komentarz

Udostępnij
TikTok
Czy Twoja babcia ma TikToka?

Social media to głównie domena młodych ludzi, ale czy to znaczy, że nie ma w nich miejsca dla starszych? Facebook, Instagram, a nawet TikTok staje się popularny wśród osób 50, 60, a nawet 70+. I to my, młodzi, jesteśmy odpowiedzialni za pomoc starszym pokoleniom oraz uczenie ich tego, co nam przychodzi z łatwością. Przecież nikt nie wymagał od nas, że sami nauczymy się sznurowania butów.

YouTube
Zaebyście! Ekipa z kolejnym rekordem
friz ekipa zaebyście

Teledysk do kawałka 3kipa w 24 godziny osiągnął 3.7 miliona wyświetleń. To o 100 tysięcy więcej niż pies- pająk Sylwestra Wardęgi, który przecież nie był odbierany jako filmik polski, a globalny. "Zaebyście" 17 godzin po publikacji właśnie wyrównało poprzedni rekord. Jakie liczby wykręcą tym razem?