Hip Hop,News

„Tracił poczucie czasu i zapominał o jedzeniu”. Ariana Grande o Macu Millerze

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

„Tracił poczucie czasu i zapominał o jedzeniu”. Ariana Grande o Macu Millerze

Niedawno na serwisy streamingowe trafił piąty mixtape Maca Millera, „K.I.D.S.” (2010), oraz wcześniej rozszerzona o dwa kawałki wersja „Circles”, jego pierwszego pośmiertnego albumu. Malcolm muzyce był wyjątkowo oddany – na tyle, że ponad innymi potrzebami stała znajdowała się ona u niego na pierwszym miejscu. W ostatniej rozmowie z Zane’em Lowem Ariana Grande wspomniała o nawykach swojego byłego chłopaka związanych z pracą. Nikt w końcu nie był z nim tak blisko, jak ona. Para pomimo rozstania, przyjaźniła się.

Myślę, że nic nie liczyło się kiedykolwiek dla niego bardziej niż muzyka. Był typem osoby, która wypadała z łóżka prosto do studia obok. Nic nie było ważniejsze

Piosenkarka opowiedziała o tym, że przez muzykę Mac potrafił nawet się zaniedbywać.

Mówię o tym, że tracił poczucie czasu i zapominał o jedzeniu, przypominał sobie, aby o siebie zadbać (…) Był osobą, która dosłownie każdą sekundę swoich myśli, czasu i życia poświęcała muzyce

Mac Miller miał zresztą bardzo imponującą dyskografię. To w końcu sześć różniących się od siebie konceptem i stylem albumów studyjnych, dziewięć mixtape’ów oraz dwie epki. A przed śmiercią miał w planie wydać trylogię płyt, której pierwszą część stanowiłoby rapowo-śpiewane „Swimming”, drugą – właśnie soulowe „Circles”. Wiadomo, że raper pozostawił po sobie jeszcze wiele nieopublikowanej muzyki, a to, czy i kiedy zostanie ona wydana, zależy od jego najbliższych. Nie znamy na razie jednak żadnych informacji.

Całą rozmowę z Arianą Grande obejrzycie TU.

fot. kadr z klipu „Mac Miller – Good News”, YouTube.com/Mac Miller

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
#Hot16Challenge2 wychodzi za granicę!

Kiedy druga edycja #Hot16Challenge dopiero się rozkręcała, zastanawialiśmy się, szesnastki których zagranicznych raperów chcielibyśmy usłyszeć najbardziej. I choć żaden z nich jeszcze jej nie nagrał, wyzwanie zaczęli podejmować nie tylko polscy (choć z polskimi zaprzyjaźnieni) raperzy.

Felieton,Hip Hop
#hot16challenge stand-uperów. Czy oni naprawdę są tacy nieśmieszni?

Choć swoje #hot16challenge zdążyli nawinąć już wszyscy raperzy poza tymi, których lud domaga się najbardziej, bo wszyscy oczekują na zwrotki Kaza Bałagane i Oskara, to wyzwanie trwa w najlepsze, ale już głównie poza granicami rapu. Do akcji przyłączyli się bowiem politycy, youtuberzy i także stand-uperzy.