Hip Hop,News

Travis Scott pierwszą gwiazdą McDonald’s! Burger rapera już w tym miesiącu?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Travis Scott pierwszą gwiazdą McDonald’s! Burger rapera już w tym miesiącu?

Przyznajcie się, kto z Was poszedłby do McDonald’s, gdyby okazało się, że Wasz ulubiony raper ma własną kanapkę? Wszystko wskazuje na to, że już niedługo w Stanach Zjednoczonych będzie można zjeść posiłek zaprojektowany przez Travisa Scotta!

Plotki o tym, jakoby raper miał pracować z amerykańską sieciówką pojawiły się już pod koniec zeszłego miesiąca, a współpraca pomiędzy Travisem Scottem a restauracją została nieoficjalnie potwierdzona przez jej pracowników w środę (2 września). Wrzucili oni do sieci nagranie, na którym zobaczyć możemy nowe pozycje w menu, z których ma składać się zestaw La Falme’a.

„Travis jest pierwszym z grona wielkich celebrytów, którzy rezonują w różnych segmentach i są prawdziwymi fanami naszej żywności oraz naszej marki” – napisał Morgan Flatley, dyrektor marketingu McDonald’s w USA.

The Travis Scott Sandwich będzie zawierał wołowinę, wędzony bekon, musztardę, ketchup, smażoną cebulę, pikle, sałatę i dwa plastry żółtego sera. Do tego podany będzie sos barbecue, frytki i średni napój. W zestawie Happy Meal znaleźć będzie można natomiast… jego figurkę!

Data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale spodziewać możemy się, że w Stanach Zjednoczonych kanapkę Travisa zjeść będzie można jeszcze w tym miesiącu. Raper będzie pierwszym celebrytą, z którym restauracja podjęła współpracę w ramach serii „Famous Orders”. Dość zabawnie byłoby mieć podobne kolaboracje w Polsce. Czyją kanapkę chcielibyście spróbować?

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Czy afera to naprawdę najlepszy sposób na promocję płyty?
https://www.instagram.com/bobertypie

Wiadomo, jeśli twórczość jest jakościowa, to zawsze sama się obroni, ale żeby mogła to zrobić w szerszym gronie, po prostu trzeba ją wypromować. W obecnych czasach jest to jeszcze bardziej istotne ze względu na to, że jesteśmy wręcz zalewani ilością nowej muzyki, więc pojedyncze rzeczy łatwo mogą się w tym natłoku zgubić. Tylko czy naprawdę jedynym skutecznym sposobem na zwrócenie uwagi słuchacza na swój projekt jest związana z nim afera?