Rap

Travis Scott rozdaje PlayStation 5, składa hołd Pop Smoke’owi i wypuszcza specjalny merch!

Klementyna Szczuka -
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Travis Scott rozdaje PlayStation 5, składa hołd Pop Smoke’owi i wypuszcza specjalny merch!

Jakiś czas temu na Twitterze Travis Scott zobligował się do sprezentowania jednemu z fanów nowych AirPodsów. Żarty żartami, ale ostatecznie raper wpadł na pomysł, aby zasponsorować naukę pięciu dzieciakom. Takie gesty zawsze staramy się doceniać, a La Flame na tym nie poprzestał, co wykorzystał w wyjątkowej kampanii.

W ostatnim czasie Travisowi powodzi się bardzo dobrze. W tym roku udało mu się nawiązać kilka owocnych współprac, na przykład tę z restauracją McDonald’s czy właśnie, jak dowiedzieliśmy się miesiąc temu, z PlayStation. W piątek (13 listopada) raper udostępnił 10-minutowy film promocyjny, „Cactus Jack Experience”, w którym występuje dwóch chłopaków nie przypuszczających jeszcze, co się wydarzy.

„Nie będę kłamał, to jest szalone (…) Chciałbym, aby ktoś pojawił się na moim miejscu i dał mi jedną z moich ulubionych konsoli. Być w stanie sprawić, aby ktoś uśmiechnął się w przypadkowy piątek” – mówi na nagraniu raper.

W filmie pojawia się także James Blake, który wykonuje pod wodą na pianinie jeden z swoich ostatnich singli, „Do You Ever”, a jakby tego było mało, w filmie złożony został nawet hołd Pop Smoke’owi.

Trzeba przyznać, że kampania została zrobiona z wielkim rozmachem, co robi wrażenie. Sony wykonało niewątpliwie dobry ruch, podejmując współpracę z artystami, bo ich nowy produkt skierowany jest przecież do podobnej grupy odbiorców. Należy przypomnieć, że PlayStation pojawiło się także w najnowszym teledysku Lil Nasa X. Travis Scott wypuścił przy tym nową, specjalną linię butów, Cactus Jack x PlayStation. Utrzymane są one w kolorach beżowym, brązowym i szarym, i widnieje na nich, oczywiście, logo PlayStation.

fot. kadr z „A Travis Scott + Cactus Jack Experience – PS5: Unboxing Reimagined”, YouTube.com/Travis Scott

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
„To nie ma być zwykłe bling”. Poznajcie Pen&Pixel, legendarne studio, które odpowiadało za okładkę „Savage Mode II”!

Pen&Pixel to studio zajmujące się tworzeniem okładek albumów, zwłaszcza z gatunku gangsta rapu z południa Stanów Zjednoczonych. Powstało w 1992 roku z inicjatywy braci Aarona i Shawna Brauchów i miało swoją siedzibę w Houston w Teksasie. Podczas ponad dziesięcioletniej działalności graficy współpracowali z blisko 8 tysiącami artystów i wyprodukowali niemal 20 000 okładek. Pracowali m.in. dla jak Lil Wayne'a, Snoop Dogga czy Three 6 Mafii. W 2003 roku studio zawiesiło działalność, a po kilkunastu latach przerwy wznowiło ją, aby stworzyć jeszcze jeden projekt. To oni zrobili okładkę do wydanego w październiku "Savage Mode II" 21 Savage i Metro Boomina.