News,Streetwear

Travisa Scotta x Air Jordan 1 debiut podczas Grammy

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Travisa Scotta x Air Jordan 1 debiut podczas Grammy

Najpierw drop, którego nikt się nie spodziewał, chwilę później informacja o oficjalnej premierze i (wreszcie) szczegółowe zdjęcia od Nike. Travis Scott x Air Jordan 1 High OG – już oficjalnie – trafiają do harmonogramu Nike SNKRS.

Szczęśliwcy, mieszkający w Stanach (jeśli wykazali się refleksem), otrzymali możliwość ich powinięcia już wczoraj, podczas rozdania nagród Grammy. Czujnych (albo i wcześniej poinformowanych) nie brakowało – cały stock wyprzedał się, jak łatwo się domyślić, w mniej niż minutę. Trudno się dziwić, bo to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier tego roku. Poziom hype’u najlepiej obrazują ceny na rynku wtórnym. W tym momencie, za parę przyjdzie nam zapłacić od 1400 do 2000 dolarów czyli około 5400-7700 zł.

fot. StockX.com
fot. GOAT.com

Przejdźmy do części technicznej. Jak zapowiadaliśmy przy okazji poprzedniej, nieoficjalnej galerii, cholewka kolorystyki ,,Mocha” (wspominaliśmy już, że tak brzmi oficjalna nazwa?) wykonana jest ze skóry i nubuku. Główną rolę odgrywa tu oversize’owy, odwrócony swoosh, znajdujący się na zewnętrznej stronie buta, tłoczona buźka w okolicach pięty i logo ,,Cactus Jack”, znajdujące się z boku języka. Dodatkowo (o tym na pewno nie wspominaliśmy), w kołnierzu, otulającym nogę, ukryte będą specjalne kieszonki na ,,rzeczy”, zapinane na rzep.

Na szczęście, nie jesteśmy (jeszcze) całkowicie skazani na płacenie resellu. Szansę na ustrzelenie pary (choć, co bardziej prawdopodobne, raczej na zebranie klasycznej ,,L-ki”) otrzymamy 26 kwietnia, w tradycyjnym losowaniu na Nike SNKRS. Cena? Standardowe dla Jedynek 160 dolarów.

I jeszcze jeden news z teamu Nike-Cactus Jack. Podczas wczorajszego rozdania nagród, Travis wystąpił na scenie w kolejnej parze AJ1, tym razem w wersji Low. Te zaś mają pojawić się w sprzedaży jesienią.

Tymczasem już w walentynki do sprzedaży trafi inna para, powstała we współpracy ze Scottem – Air Jordan 33.

fot. Nike


Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Raperzy, którzy podobno sypali (nie koks) cz.2

Kiedy ostatnio opublikowałem zestawienie raperów, którzy poszli na współpracę z władzami, towarzyszyło to zawirowaniom wokół 6ix9ine. Pojawiały się pierwsze plotki o tym, że raper zaczął „sypać”, aby poprawić swoją sytuację negocjacyjną. Minął tydzień i chyba możemy powiedzieć (szczególnie w świetle faktów, o których napisał Kajetan), że he’s done. Jako, że spodobał Wam się tekst, postanowiłem rozwinąć temat w kolejnej części.

News
Offset ogłasza solowy album…filmem z porodu

Offset to zdecydowanie ten raper, który wie jak ogłosić, że za niedługo wyda nowy krążek. Artysta zapowiedział swój solowy album w pięknym stylu. Szykujcie się, premiera już... 22 lutego!