Felieton,Hip Hop

Treningi z Winim mogą być najlepszą serią na polskim YouTubie!

Jakub Purłan -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Jakub Purłan

Treningi z Winim mogą być najlepszą serią na polskim YouTubie!

Wini to bardzo barwna postać w polskim hip-hopie. Były właściciel wytwórni Stoprocent już jakiś czas temu odbił trochę od muzyki i zajął się tworzeniem materiałów wideo na swoim kanale YouTube. Teraz ruszył z kolejną inicjatywą, która z pewnością przyciągnie jego fanów!

Najpopularniejszą serią na kanale szczecinianina są jego rozmowy z wyjątkowymi gośćmi. Sam Wini celowo nie nazywa tego wywiadem, bo formą zdecydowanie odbiega to od takiego formatu. To, co wyróżnia rozmowy Winiego to brak jakichkolwiek tematów tabu i dystansu między prowadzącym a rozmówcą. To są chyba właśnie te czynniki, które powodują duże zainteresowanie tą serią. Co przykuwa uwagę, to też goście, bo można było się spodziewać wielu rozmówców ze świata hip-hopu, a jednak są to osoby z różnych środowisk. Wśród nich byli m.in. Kruszwil, Rafał Pacześ, Czesław Mozil czy Karol Bedorf.

„Z grubasa chciałbym stać się kimś normalnym”

Wini lubi zaskakiwać i tak też się stało, kiedy rozpoczął serię treningów „Ćpaj Sport”. Niby nie jest to coś, czego nigdy wcześniej nie było na YouTubie, a jednak cieszy się sporym zainteresowaniem. Wini wzbudza sympatię i chętnie śledzi się jego poczynania w sieci. Każdy kto słyszy ksywę szczecińskiego rapera, ma przed oczami jego posturę. Dlatego tym bardziej ciekawe jest, jak będzie wyglądała jego przemiana. „Z grubasa chciałbym stać się kimś normalnym” – w swoim stylu przedstawił, jaki przyświeca mu cel. W drugim odcinku, trening przeprowadził znany i ceniony zawodnik KSW – Karol Bedorf. Cała seria to swego rodzaju fenomen, bo rzadko można zobaczyć tyle przychylnych, niektórych dodatkowo zabawnych, komentarzy pod filmikiem na YouTube. Stosunek ocen pozytywnych do negatywny może więc sugerować, że przemianę Winiego będzie śledziła naprawdę spora grupa osób. Wini z sześciopakiem? Kto wie…

fot. instagram.com/wininieoficjalnie

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Teledyski kręci się tak, jak filmy. Wybraliśmy 5 najlepszych klipów ostatnich tygodni!

Teledysk przestaje być elementem reklamującym utwór i zamiast tego, staje się odrębnym dziełem sztuki, równie ważnym, co sam kawałek. Takie podejście powoduje, że wykonawcy coraz częściej odchodzą od schematu „śpiewania do mikrofonu w różnych lokacjach”. Coraz chętniej powierzają tę warstwę narracji artystom, dając im znaczną swobodę tworzenia. A z takiego połączenia powstają nieraz naprawdę genialne klipy. Postanowiliśmy przyjrzeć się teledyskom, które ukazały się w ostatnim czasie i zachwyciły nas z różnych powodów.

Hip Hop,News
„Udajemy, że jest wszystko w porządku”. Raperzy komentują wczorajszy Marsz Niepodległości
SBM Label

Marsz Niepodległości w założeniu powinien być patriotyczną manifestacją odzyskania z rąk oprawców wolnej i suwerennej Polski. Jest co świętować i jest z czego być dumnym. Do tej pory chuligańskie występki były jedynie nieprzyjemnym ułamkiem obchodów tego święta. Wczoraj jednak to one były na pierwszym planie, a tę sytuację skomentowali również raperzy.