Hip Hop,News

Tuzza z nowym projektem, ale nie muzycznym!

Jakub Purłan -
tuzza casa di tuzza
tuzza casa di tuzza
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Tuzza z nowym projektem, ale nie muzycznym!

Duet Tuzza poinformował w social mediach o nowej działalności i nie jest ona powiązane z muzyką, ale z… gastronomią!

Lokal, w którym powitają pierwszych gości w wakacje, znajduje się w Warszawie i nosi nazwę „Casa di Tuzza”. Najprawdopodobniej będzie tam dominować pizza i kuchnia włoska, ale dla tych, którzy śledzą poczynania tego duetu, taki wybór raczej nie jest zaskakujący.

Tuzza założyli lokal gastronomiczny w Warszawie, skrr.pl

Kiedyś zdecydowana większość raperów zakładała własne marki odzieżowe, co było ich dodatkowym sposobem na zarobek. Obecnie częściej możemy zauważyć, że podejmują się oni coraz to nowszych wyzwań, a jednym z nich są lokale gastronomiczne. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że współwłaścicielem baru „Mr. OH” jest Quebonafide. Swój „Gringo Bar” od lat prowadzi także reprezentant Hemp Gru, czyli Bilon, i to z sukcesami oraz licznymi nagrodami. Teraz czas przyszedł na duet Ricci & Benito. Wpadniecie do ich lokalu?

fot. kadr z klipu „TUZZA #HOT16CHALLENGE2”, YouTube.com/TUZZA Globale

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Raperzy to też synowie. 5 hip-hopowych wyznań na Dzień Ojca
KęKę – Drogi Tato gość Sebastian Riedel prod. SoDrumatic

Pamiętaliście? Jeśli nie, to szybko łapcie za telefon i zadzwońcie do taty z życzeniami, a dopiero potem wróćcie czytać tekst – są rzeczy ważne i ważniejsze. Już? No to teraz możemy zaczynać.

Hip Hop,News
„Push to Talk” Schaftera pierwszym singlem z nowej płyty! „Futura” już niedługo?
schafter push to talk

Jeszcze nie zdążyliśmy zapomnieć o "Audiotele", a Schafter już zapowiedział swój drugi album! "Futura" nadchodzi i wygląda na to, że Wojtek rzeczywiście odkrywa nowe dźwięki.