Rap

Twój najlepszy kumpel to Olsza, mordo

Klementyna Szczuka -
kumpel
kumpel
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Twój najlepszy kumpel to Olsza, mordo

Debiut Olszy to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier w polskim rapie. Dziś ukazał się tytułowy singiel promujący album „Kumpel”. Kawałek przekonuje zaangażowaniem, a słuchaczowi dzięki temu towarzyszy poczucie, że nie jest sam.

Olszakumpel to chłopak znikąd, który podbił serca fanów zwyczajnym wizerunkiem. „Jest idealnym przykładem na to, jak ciężka praca, umiejętności i odrobina szczęścia potrafią pisać historię o spełnianiu marzeń” – pisał Julian, przybliżając sylwetkę rapera. To sprawiło, że w chillwagonie to on ostatecznie został najbardziej wyróżniającą się postacią. „Kumpel” jedynie potwierdza, że na Olszę można liczyć. Jest to singiel niesamowicie szczery, emocjonalny i podnoszący na duchu. Czuć to już na samym początku, gdy wybrzmiewa głośno wykrzyczany refren.

„Jeśli czujesz to co mówię mordo moim kumplem jesteś/Mogę z tobą porozmawiać jeśli czujesz się dziś gorzej/Bo wiem ile ważą słowa jeżeli masz trochę ciężej/Nie ma co się załamywać, bo jutro być lepiej może”

Linijki, które kładzie Olsza są uniwersalne. Te o pogardzie i braku empatii przemawiają szczególnie. „Zanim coś zrobisz to pomyśl jeszcze raz, czy chciałbyś być w tej sytuacji”. Droga, którą idzie Olsza, ale przede wszystkim jego autentyczność wydają się być przepisem na sukces. Premiera albumu zaplanowana jest na 16 kwietnia. Czekamy.

fot. instagram.com/olszakumpel

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Arab jest w formie i w oktagonie, i na majku
ARAB - LUNAR (prod.Ensoul) (Official Video)

Arab wygrał walkę wieczoru na FAME MMA 9, choć o tym, że będzie bił się z Kizo dowiedział się ledwie kilka dni wcześniej. Pokazał się jednak z wyśmienitej strony w oktagonie, a rozgłos związany ze swoją osobą postanowił spożytkować na promocję nadchodzącego albumu pt. "Happy New Ja". Singiel "LUNAR" udowadnia, że raper po prostu jest w świetnej formie, niezależnie od tego, czy bije, czy nawija.

Rap
Friz i jego Ekipa startują z promocją płyty, jakiej na YouTube jeszcze nie było
EKIPA - 3KIPA

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Friz i jego Ekipa tworzą album który miał być kamieniem milowym nie tylko w twórczości popularnego youtubera, ale także całego polskiego internetu. Wszystko wskazywało bowiem na to, że produkcji tak dopracowanej pod każdym względem płyty nie podjął się jeszcze żaden twórca. Wczoraj ruszyła promocja krążka, a wszystkie powyższe przewidywania tylko się w związku z tym potwierdziły.