Streetwear

Twoja babcia nosiłaby Gucci

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Twoja babcia nosiłaby Gucci

Kojarzycie utwór A$APa Rocky’ego „Babushka” i występ w charakterystycznej chuście Gucci, przywodzącej na myśl outfit stereotypowej starszej pani z Rosji? Taka chusta właśnie trafiła do sklepów. Kosztuje, bagatela, 400 dolarów.

Gwoli przypomnienia – chodzi nam o koncert Rocky’ego w Minneapolis w czasie trasy ,,Injured Generation”. To właśnie tam publiczność po raz pierwszy usłyszała „Babushkę”.

Potem była krótka wypowiedź Rocky’ego podczas listopadowej gali LACMA Art+Film w Los Angeles:

View this post on Instagram

MOOD. #asaprocky

A post shared by PAUSE Magazine (@pause_online) on

Teraz Gucci zaczął zarabiać na sławnym już, bądź co bądź, produkcie i do sprzedaży wprowadził jego różne warianty. Możemy więc wybrać chustę w jednym spośród pięciu kolorów. Wszystkie wykonano z nieprzemakalnego materiału, pokrytego charakterystycznym dla włoskiego domu mody wzornictwem i widocznym brandingiem.

fot. SSENSE

Za ubiór w stylu starszej pani przyjdzie nam jednak sporo zapłacić – oficjalna cena w butikach posiadających asortyment Gucci to 390 dolarów.

Fot. SSENSE/Pause Online

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Kto powinien zagrać w NBA All Star Game 2019?

Trwa głosowanie na pierwsze piątki zawodników w All Star Game 2019, które w tym roku odbędzie się w Charlotte. Głosy można oddawać na vote.nba.com. Zarówno na Zachodzie, jak i Wschodzie wybieramy 2 „guardów” i 3 zawodników z „frontcourt”. Poniżej moje bardzo subiektywne wybory 😊

News
Kylie Jenner zdetronizowana. Pokonało ją… jajko

Jajko czy kura? Pierwsze jest jajko! Nawet Kylie Jenner musi się z tym pogodzić.