Lifestyle

Tyler, the Creator i A$AP Rocky w wyjątkowej kampanii Gucci! „Męska elegancja może być czymś nieprzewidywalnym”

Klementyna Szczuka -
Lifestyle - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Tyler, the Creator i A$AP Rocky w wyjątkowej kampanii Gucci! „Męska elegancja może być czymś nieprzewidywalnym”

Najfajniejsza reklama w tym roku? No właśnie ta. Wczoraj (29 września) przekonaliśmy się, że Gucci po raz kolejny stworzyło spot, od którego trudno się oderwać. Rap i punk rock znowu się przecięły. I to w jakim stylu!

Na planie spotkali się Tyler, the Creator, A$AP Rocky i… Iggy Pop. Ta trójka do kampanii Gucci Tailoring pasuje idealnie. Ekscentryczny styl artystów zupełnie wpisuje się w nową, żywą i elegancką kolekcję włoskiego domu mody. W trwającej 90 sekund reklamie raperzy przyjeżdżają Rolls-Royce’em do kalifornijskiego domu starszego muzyka, gdzie jedzą spaghetti i tańczą w towarzystwie papug. Jedna z nich to Biggy Pop, towarzysz i współpracownik Iggy’ego. Za reżyserię reklamy odpowiada Harmony Korine, twórca m.in. „Spring Break” i „The Beach Bum”.

Gucci znane jest z zacierania granic między tym, co męskie a tym, co kobiece. Przy czym ostatnio dom mody stawia na nieco bardziej odważne i eleganckie formy. Wybór queerowej ikony punk rocka, ekscentrycznego rapera i przełamującego stereotypy OG, był więc niezwykle trafny.

„Pracuję nad różnymi sposobami bycia eleganckim i ci trzej mężczyźni ucieleśniają ten pomysł idealnie. Lubię opowiadać historię elegancji w zupełnie dowolny i nieoczekiwany sposób (…) Męska elegancja może być czymś nieprzewidywalnym i dziwnym” – mówi Alessandro Michele, dyrektor kreatywny Gucci.

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Tau jak Białas albo Paluch? „Kod” to kolejny dowód na to, że raper mógłby znaleźć się w czołówce sceny
Tau - Kod

Obecnie na scenie mamy wielu raperów, którzy przeszli wewnętrzną przemianę, zostawiając za sobą toksyczną przeszłość. O abstynencji rapuje przecież Białas, KęKę czy Pezet. Żaden z nich jednak nie odmienił się tak bardzo, jak Tau, który przecież po nawróceniu zmienił nawet ksywkę z Medium.

Felieton,Hip Hop
Przypomnieliśmy sobie 3 numery z udziałem Quebonafide, o których możecie nie pamiętać

Od premiery "Romantic Psycho" minęło blisko pół roku. Od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnego nowego numeru od Quebo i raczej ta sytuacja w najbliższym czasie się nie zmieni. To jest więc dobry moment, aby przypomnieć sobie kawałki, do których się dograł, ale które z jakiegoś powodu nie odbiły się szerszym echem wśród słuchaczy.