Hip Hop,News

Vixen obiecuje: 12 miesięcy, 4 EP-ki, 1 miniserial

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Vixen obiecuje: 12 miesięcy, 4 EP-ki, 1 miniserial

Zaczyna się grubo. Po pierwsze, właśnie poznaliśmy zwiastun jednej z czterech zapowiadanych na najbliższe 12 miesięcy przez rapera EP-ek. Po drugie, każdej z Ep-ek towarzyszyć ma odcinek serialu w formie teledysku. A wszystko to w niespełna rok od wydania „To nie Vixt4pe”. Ten to ma tempo.

Swój – jak to określa – miniserial (czyli cztery teledyski – po jednym do każdej z czterech EP-ek) Vixen realizuje wspólnie z MaxFloRec i 9LITER Filmy, która ma na koncie realizacje m.in. klipów Palucha, czy KęKę. Plan jest taki, że każdy kolejny klip ma być kontynuacją historii rozpoczętej w poprzednim odcinku. Poszczególne Ep-ki będą wychodzić na światło dzienne co kwartał. 

Zapowiedź 🙂

W czwartek lecimy z 1. singlem. 😁 Sprawdzajcie info.👇

Opublikowany przez Vixen Beatz Poniedziałek, 28 stycznia 2019

O pasji Vixena do aktorstwa – dorównującej tej, do muzyki – wiadomo było od dawna. On sam zaś chciał stworzyć historię, która mogłaby trwać dłużej, niż jeden klip. W końcu marzenie udało się zrealizować. EP-ki skupione mają być wokół emocji przewodnich – co to dokładnie oznacza? Na dziś wiemy w tym temacie dokładnie tyle, co Wy. Pikanterii oczekiwaniom dodaje deklaracja Vixena, że w projekcie gościnnie mają wystąpić zarówno najgorętsze raperskie nazwiska polskiej sceny, jak i postaci z hip-hopowego podziemia. Ich także – tak jak cały projekt – mamy poznawać sukcesywnie, wątek po wątku.

Póki co, posłuchajmy więc efektu współpracy Vixena ze Skipem – bo to właśnie on otwiera listę zaproszonych gości. „Kim” miał swoją premierę wczoraj po południu. 

Wczoraj też poznaliśmy datę premiery pierwszego klipu i pierwszej EP-ki (kolejne również będą się ukazywać jednocześnie). To 19.02. Póki co „Kim” dostępny jest w serwisach z muzyką cyfrową, ale cały projekt na końcu ma mieć swoje fizyczne wydawnictwo. Jakie? To pewnie też Vixen powie nam w kolejnym odcinku. 

fot. Vixen – PDP/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Sznurówki to przeszłość. Puma ogłasza nowe samodopasowujące się buty

Nie tak dawno temu pisaliśmy o nowym samodopasowującym się modelu od NIKE. Puma poszła za ciosem i także wydała wersję zaawansowanego technologicznie buta. Oto Dubbed Fit Intelligence (Fi).

News,Wyróżnione,Wywiady
„Czekam, aż na koncercie będzie: REALIZATORKA DŹWIĘKU” – LEO S w swoim pierwszym wywiadzie[!] szczerze o branży

Na mojego gościa czekam w jednej z warszawskich kawiarni. Lekko się spóźnia, ale cały czas pozostajemy w SMSowym kontakcie. W końcu staje przede mną uśmiechnięta dziewczyna w kolorowym swetrze. To Leo S, DJka Żabsona i członkini kolektywu Finesse. Zamawia wyciskany sok i po chwili możemy przystąpić do rozmowy.