Hip Hop,News

Wielki powrót Sitka? Pierwszy numer reprezentujący „Nowy Vibe”!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Wielki powrót Sitka? Pierwszy numer reprezentujący „Nowy Vibe”!

Sitek to utalentowany raper, który już lata temu pokazał, że ma charakter, pazur i potrafi robić ogień na bicie. Jednak jego fani na nowe numery musieli czekać długo.

Sitek zauważony przez Busza, o którym pisaliśmy TUTAJ, pokazał się naprawdę z dobrej strony i od tego momentu był zapraszany na wiele featów do raperów z polskiego mainstreamu. Nie ukrywam, że podczas jego działalności w Lucky Dice czekałem na solowy album, ale niestety do tego nie doszło. Powstał za to „Lucky Dice Radio – New Order”, na którym Sitek udzielił się w kilku kawałkach.

Po opuszczeniu szeregów LD założył kanał SitekOfficial i wydał swój pierwszy legalny album, „Wielkie Sny”, który osiągnął status platynowej płyty.

Po tym Sitka słychać było sporadycznie. W końcu 30 czerwca raper wrzucił do sieci utwór „Syzyf” i rozpoczął sprzedaż preorderu swojej drugiej płyty o nazwie „Nowy Vibe”.

Po przesłuchaniu tego numeru czuję, że wraca stary dobry Sitek i nowy album może naprawdę namieszać na polskiej, rapowej scenie. Czekamy!

fot. kadr z klipu „Sitek – Syzyf (prod. Got Barss)”, YouTube.com/SitekOfficial

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Tymek uspokaja nas w nowym singlu i startuje z preorderem!

"Piacevole" – to tytuł albumu Tymka, którego preorder już wystartował. W nocy w serwisach streamingowych pojawił się utwór "Tranquillo", zapowiadający nadchodzący projekt.

Felieton,Hip Hop
„Wash Us in the Blood” Kanye’ego Westa protest songiem i modlitwą. Czy to już stary Kanye?
Kanye West Wash Us in the Blood

Zastanawialiście się, jaką artystyczną drogę obierze Kanye po "Jesus Is King"? Odpowiedź już mamy, tak samo, jak pewność, że "God's Country" ukaże się prędzej niż później.