Streetwear

Wieloryby i gałki oczne: Naszyjniki, jakich jeszcze nie było

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Wieloryby i gałki oczne: Naszyjniki, jakich jeszcze nie było

Japoński dom mody Comme Des Garçons znów zaskakuje groteską – zarówno pod względem designu, jak i ceny. Oto łańcuchy na szyję, obok których nie można przejść obojętnie. Nam osobiście trudno przychodzi wyobrazić sobie, że mielibyśmy je nosić. A Wy?

Przedstawione poniżej ,,naszyjniki” wchodzą w skład linii Homme Plus i w zależności od modelu, różnią się wykorzystanymi materiałami oraz ceną. W pierwszym główną rolę odgrywają figurki trzech wielorybów, z których największy ma około 30 centymetrów. Cena? 1435 dolarów (okolice 5400 zł).

Drugi – jeszcze bardziej groteskowy – zdobi paszcza. Według nas, przywodząca na myśl okładkę klasycznego Dooma 3. Kwota, jaką przyjdzie zapłacić za ten dodatek, to 2100 dolarów, czyli prawie 8000 zł. Jeśli rozważacie zakup, spóźniliście się – cały dotychczasowy nakład został wyprzedany 😉

Trzecia – najdroższa wersja za 3160 dolarów (okolice 12000 zł) –  to psychodeliczne, plastikowe gałki oczne, pokrywające cały przód łańcucha.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem (choćby w celu zbudowania swojej własnej kolekcji awangardowej mody), zajrzyjcie na stronę internetową butiku SSENSE.

fot. SSENSE

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Kawhi Leonard i buty dla pielęgniarek

W zeszłym sezonie koszykarz Kawhi Leonard zaszokował NBA dwukrotnie. Najpierw - żądając transferu z San Antonio Spurs, a później, na jesieni, nie dogadując się z Jordan Brand i podpisując nowy kontrakt obuwniczy z… New Balance.

Hip Hop,News
Jak „Widmo” stało się faktem: PRO8L3M wypuszcza drugi studyjny album

Nowe wydawnictwo PRO8L3M ukaże się co prawda dopiero 1 marca, ale już teraz możecie zamówić je w preorderze. Poprawka: mogliście. Preorder (ściśle limitowany) w wersji deluxe wyprzedał się na pniu.