Rap

Wiemy, co wydarzyło się w Kijowie – jest klip i singiel Kukona z Quebonafide!

Klementyna Szczuka -
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Wiemy, co wydarzyło się w Kijowie – jest klip i singiel Kukona z Quebonafide!

Spekulowaliśmy, jak mógłby wyglądać potencjalny projekt powstały na słynnej imprezie polskich raperów w Kijowie i choć – przynajmniej jeszcze – takiego nie otrzymaliśmy, nie możemy narzekać.

Na Ogrody wleciał właśnie najnowszy singiel promujący kontynuację kultowego mixtape’u Kukona. Mamy też wideo zrobione na miejscu, follow-upy do twórczości Michała Wiśniewskiego, a na feacie Quebonafide, który zresztą zaledwie kilka dni temu wrócił z pierwszym kawałkiem od wydania „Romantic Psycho”. Klimat „Piję wodę i słucham Ich Troje” to dokładnie ten, jakiego oczekujemy od nadchodzącego materiału.

„Ogrody Mixtape 2” ukażą się już 25 grudnia. Spodziewać się możemy 20 kawałków, a na nich oprócz Que pojawić się ma lex clockwork, Rena, Maira i Mokra.

fot. kadr z klipu „PIJE WÓDE I SŁUCHAM ICH TROJE”, YouTube.com/OGRODY

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
2020: Co tu się tak właściwie stało? [CZĘŚĆ 2]

Są takie rzeczy, które chcemy jak najszybciej zakończyć i o nich zapomnieć. Z pewnością należy do nich rok 2020, który obfitował w tak wiele tak dziwnych i nieraz ponurych zdarzeń, że chyba wszyscy chcielibyśmy go już pożegnać. Ale jak zresztą wynika z pierwszej części artykułu, nic nie jest czarno-białe – w 2020 roku wydarzyły się także rzeczy, które możemy wspominać pozytywnie. Dlatego ostatni raz podsumujmy to, co się wydarzyło i spokojnie oczekujmy nowego, miejmy nadzieję, że lepszego, 2021.

YouTube
TEAM X2 wystartował. Czy tym razem projekt się powiedzie?
Team X2

Od dwóch tygodni możemy obserwować nowo powstały Team X2. Jest to jego druga odsłona po pierwszej próbie, która skończyła się niesamowitą porażką. Wydaje się, że osoby odpowiedzialne za projekt wyciągnęły daleko idące wnioski ze swoich błędów, których miejmy nadzieję, tym razem nie popełnią. Czym jednak tak naprawdę jest Team X, o którym wszyscy mówią?