Hip Hop,News

Wkrótce nowy album Opała!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Wkrótce nowy album Opała!

Opał na swoich mediach społecznościowych zaprezentował dziś okładkę najnowszego projektu „Oczy Szeroko Zamknięte”.

3 lipca – to data kiedy wystartuje preorder płyty, a także premierę będzie miał singiel promujący. Póki co nie wiadomo zbyt wiele. Dopiero w najbliższych tygodniach poznamy więcej szczegółów. Opał to ubiegłoroczny uczestnik Młodych Wilków. Swoją drogą, to wypuścił naprawdę świetny numer w ramach akcji organizowanej przez Popkiller. Raper kojarzony jest również z Brain Dead Familia.

Co ciekawe, dziś inny uczestnik 7 edycji Młodych Wilków poinformował, że ma już napisaną nową płytę. Mowa o członku Hashashins, czyli Karianie. Także w wakacje możemy spodziewać się wielu ciekawych projektów. Trzymam kciuki, aby takie były.

Karian z nową płytą, skrr.pl

fot. facebook.com/Opalhh

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
A czy Wy macie pokój w „TOKIO HOTEL”? Sprawdzamy debiut Szymiego Szymsa!

Młody reprezentant QueQuality, czyli Szymi Szyms, właśnie wyszedł na debiut ze swoją płytą "TOKIO HOTEL". Szymsa śledzę od dawna i osobiście cieszę się, że w końcu udało się "pchnąć" to dalej – nareszcie trafi on ze swoją płytą na półki sklepowe. Jest co nabyć!

Felieton,Hip Hop
G-Eazy może być Twoim nowym ulubionym artystą alternatywnym – G-Eazy „Everything’s Strange Here” [Recenzja]
G-Eazy "Free Porn, Cheap Drugs" (Official Music Video)

Zagraniczni raperzy mają ostatnimi czasy jakąś wczutkę na odchodzenie od swojego głównego nurtu. Pisaliśmy przecież o MGK-u, który staje się gwiazdą punk rocka. Dziś z kolei na tapet brany jest G-Eazy, który co prawda wciąż pozostanie crushem Twojej dziewczyny, ale teraz już nie rapowym, a alternatywnym. Czy dalej jest w związku z tym tak samo przystojny? Trudno mi stwierdzić, ale, o dziwo, nadal brzmi tak samo dobrze.