Hip Hop,News

Wspólny projekt PRO8L3M-u i Taco Hemingwaya?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Wspólny projekt PRO8L3M-u i Taco Hemingwaya?

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym projekcie PRO8L3M-u, który powstał w ramach rekompensaty za nieodbytą trasę „Block Party”. Jednak ostatnie znaki wskazują na jeszcze jeden muzyczny krok wraz z innym raperem.

Na instastories PRO8L3M-u pojawiła się tajemnicza informacja, która przedstawia datę 08.07.2020 oraz godzinę 12:00. Byłaby to zwykła wrzutka, gdyby nie swipe up, który przenosi nas do nowo utworzonego konta na Instagramie. Konto jest puste i nazywa się „2020.loading”.

instastories pro8l3m zapowiedź
instagram.com/pro8l3m
nowy instagram pro8l3m 2020.loading
instagram.com/2020.loading

To jeszcze nie wszystko! Identyczną wrzutkę na swoje instastories dodał Taco Hemingway i również swipe up tam umieszcozny przenosi nas do tego samego profilu, czyli „2020.loading”. Czyżby oznaczało to wspólny projekt PRO8L3M-u i Taco Hemingwaya?

taco hemingway projekt pro8l3m
instagram.com/tacohemingway

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Gdyby faktycznie doszło do powstania tego projektu, byłby to hit czy jednak słabizna? W jakim klimacie mógłby być ten album?

fot. kultura.onet.pl

wmeritum.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Travis Scott sekretarzem energii? Kogo do współpracy dobrałby Kanye, gdyby był prezydentem
kadr z wideo "73 Questions With Kim Kardashian West (ft. Kanye West) | Vogue", youtube.com/Vogue

Kanye West ogłosił, że będzie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale może się okazać, że trochę za późno się za to zabrał. Możemy być jednak pewni, że jeśli kwestie prawne przerosną go teraz, to na kolejną elekcję będzie już gotowy.

Czysto hipotetycznie przenieśmy się więc do rzeczywistości, w której Kanye zostaje prezydentem USA. Już raz zabraliśmy Was przecież na wycieczkę do wymiaru, w którym polski rząd składał się z raperów. Kogo więc West mógłby dobrać sobie z rapowej scenu na sekretarzy, którzy za Oceanem odpowiadają naszym ministrom? Zastanówmy się nad tym.

Sekretarz Skarbu – Jay-Z

Kto najbardziej nadawałby się do zarządzania pieniędzmi całego narodu jak nie pierwszy hip-hopowy miliarder? Jay-Z udowodnił na przestrzeni swojej kariery, że jest definicją słowa „hustler”. Potrafi zarobić pieniądze w zasadzie na wszystkim i przy okazji zrobić to z klasą. Nawet gdyby za jego kadencji Stany Zjednoczone miały 99 problemów, pieniądze nie byłyby jednym z nich.

Sekretarz Edukacji – 21 Savage

By nadzorować edukację w całym państwie trzeba mieć na uwadze dobro dzieci i mieć świadomość tego, czego powinny nauczyć się przede wszystkim. 21 Savage jest dokładnie takim człowiekiem, co tylko udowodnił ostatnim swoim projektem, który nazywa się „Bank Account at Home”. Raper przy jego pomocy uczy dzieciaki podstaw ekonomii, które dużo bardziej przydadzą im się w wejściu w dorosłość od chociażby definicji mitochondrium.

Sekretarz Energii – Travis Scott

Byliście kiedyś na koncercie Travisa? Jeśli nie, to powinniście żałować, nawet jeśli nie jest on jednym z waszych ulubionych artystów. Energia jaką ten raper daje i jednocześnie wyzwala wśród widzów jest niewyobrażalna. Tam po prostu nie da się stać w miejscu, o czym świadczą nawet wersy z piosenek Travisa, jak chociażby ten ze”Stargazing”: It ain’t a mosh pit if ain’t no injuries” Gdyby tylko ktoś wymyślił, jak tę moc przekonwertować na prąd, koncerty Scotta mogłyby być głównym źródłem energii alternatywnej w USA.

Sekretarz Pracy – Lil Wayne

Nie ma efektów bez pracy, dlatego powyższe stanowisko musi zajmować ktoś, kto się na niej zna. Lil Wayne’owi zdecydowanie nie jest ona obca, gdyż gość przepracował w zasadzie całe swoje życie i widać to przede wszystkim po jego dyskografii. Weezy ma w dorobku 13 albumów solowych, 3 kolaboracyjne, 5 EPek i na dokładkę 25 mixtape’ów. Gdyby był leniuszkiem, z pewnością nie dorobiłby się nawet jednej czwartej tej imponującej dyskografii.

Sekretarz zdrowia i opieki społecznej – Dr. Dre

Zdrowie to najważniejsza kwestia, więc osoba bezpośrednio za nie odpowiedzialna musi być w tej dziedzinie ekspertem. Kto więc lepiej poradziłby sobie w tej roli, jak nie jedyny raper/producent z tytułem doktora? (P.S. Wiemy, że Dre tak naprawdę nie jest lekarzem i nie robił papierów nawet na WSRH). Legendarny artysta współpracuje też z Kanye nad „Jesus is King 2”, więc oprócz zdrowia fizycznego, zna się też na tym duchowym. Lepszego kandydata po prostu nie ma.

fot. kadr z wideo „73 Questions With Kim Kardashian West (ft. Kanye West) | Vogue”, youtube.com/Vogue

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
2020.loading to niezależny label Taco Hemingwaya, PRO8L3M-u, Jedynaka i DJ Chwiała!

Tydzień temu Taco Hemingway wrzucił na Instagrama zdjęcie, po którym fani zaczęli zastanawiać się, czy aby za chwilę nie dostaniemy kolejnej płyty rapera. Tak się jednak (jeszcze) nie stało, ale na streamingi trafił za to remiks utworu Artura Rojka, o którym więcej napisał Michał.

Od wczoraj można było podejrzewać, że otrzymamy wspólny album Taco i PRO8L3M-u, ponieważ duet również na relacji na Instagramie udostępnił link z datą i godziną, który przenosił na prywatne konto o nazwie 2020.loading. Dziś wiemy jednak, że Filip razem z Oskarem, Steezem, Jedynakiem i DJ Chwiałem otworzyli własny niezależny kolektyw wydawniczy.

2020.loading działa już od jakiegoś czasu, a na jego stronie internetowej oraz profilu na Instagramie sprawdzić możecie listę współprac. Wydawnictwa, które ukazały się pod jego szyldem to zeszłoroczna epka Dziarmy, debiut Okiego, „Art Brut 2” i „Hologram” Gverilli, a kolejnego materiału możemy spodziewać się już w ten piątek! No to czyj album obstawiacie?

fot. instagram.com/2020.loading

Zostaw komentarz