Lifestyle,Rap

Wszyscy w Polsce wiedzą, kim jest Kizo? Nie! Popek musiał googlować, kim jest jego rywal

Michał Fitz -
Kizo feat. Sapi Tha King - PAULO NOTOELO (prod. Culten)
Kizo feat. Sapi Tha King - PAULO NOTOELO (prod. Culten)
Lifestyle,Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Wszyscy w Polsce wiedzą, kim jest Kizo? Nie! Popek musiał googlować, kim jest jego rywal

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Kizo jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. W zasadzie pod każdą piosenką osiąga milionowe wyświetlenia, a oprócz tego prężnie i zabawnie działa w social mediach, przez co jego popularność jeszcze rośnie. Okazuje się jednak, że w Polsce wciąż są osoby, które go nie kojarzą. Do niedawna do tej grupy należał jeszcze Popek, czyli rywal Kizo w najbliższej walce w ramach FAME MMA.

Starcie obydwu artystów zostało mianowane main eventem całej gali, co tylko dowodzi, z jak popularnymi osobami mamy do czynienia, skoro niżej w karcie jest nawet bójka Blonsky’ego z Wardęgą. Mimo to Popek już w pierwszej swojej wypowiedzi przyznał, że dopiero przed podpisaniem kontraktu dowiedział się, kim jest Kizo, wpisując jego ksywkę w wyszukiwarkę. Co ciekawe, raper z Gdańska przypomniał nawet sytuację, w której obaj Panowie już kiedyś się poznali po jednym z koncertów. Kizo dodał jednak wymownie, że Popek „może tego nie pamiętać”. To z kolei nic nowego, bo przecież nie tak dawno temu Rest przytaczał anegdotę ze sparingu z Monsterem. Po wszystkim Popek miał mu podziękować za trening i stwierdzić, że miło było go poznać. Nie pamiętał, że dotychczas przeciął się z Restem na aż 3 numerach.

W późniejszym wywiadzie Popek potwierdził, że faktycznie nie miał pojęcia, kim jest Kizo, choć po podpisaniu kontraktu przesłuchał kilka jego numerów. Wyjaśnił, że nie słucha muzyki w zasadzie od 7 lat i z żadnym artystą na przestrzeni tego okresu nie jest na bieżąco. Stwierdził też, że pomimo dobrej znajomości z Borixonem, nie zna wszystkich członków ekipy chillwagonu, bo „jest ich tam od ch*ja i to nie jego dzieci”.

To jednak wcale nie oznacza, że Popek lekceważy swojego rywala. Przygotowuje się do walki od kilku miesięcy, a wcześniej, w celu wyrobienia jeszcze lepszej kondycji, trenował do Runmageddonu. Według bukmacherów Popek jest największym faworytem na gali, ale sam zaznacza, że Kizo to kawał chłopa, dlatego wszystko może się zdarzyć. Również nagranie wspólnej piosenki.

fot. kadr z klipu „Kizo feat. Sapi Tha King – PAULO NOTOELO (prod. Culten)”, YouTube.com/KizoMyToSukces

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
„Fioletowy łeb, nie od kodeiny”. Dlaczego Guzior, Future i Juice WRLD rapują o syropie na kaszel?

Lean – fioletowy napój najczęściej widywany w teledyskach amerykańskich raperów, w charakterystycznym, białym kubku. Od paru lat staje się on również częścią kultury newschoolowego rapu na polskiej scenie. Czym właściwie jest?

Lifestyle
Czekacie na koncert The Weeknda? Musicie obejrzeć ten na Super Bowl 2021!
The Weeknd Super Bowl

To było największe wydarzenie The Weeknd w ten weekend! Halftime show podczas Super Bowl po raz pierwszy odbyło się bez publiczności, ale to właściwie zrobiło tylko jeszcze większe wrażenie. Scena ze względów bezpieczeństwa była na trybunach, a Abel rzeczywiście przygotował kinowy występ. Przeznaczył na niego zresztą aż 7 milionów dolarów!