Hip Hop,News

„Wszyscy w rodzinie to mieli mnie w pi*dzie”. White 2115 właśnie wypuścił bardzo emocjonalny singiel

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

„Wszyscy w rodzinie to mieli mnie w pi*dzie”. White 2115 właśnie wypuścił bardzo emocjonalny singiel

Wystartował preorder najnowszej płyty White’a 2115 „Do zachodu słońca”! Będzie to trzeci album reprezentanta SBM.

28 sierpnia premierę będzie miał krążek uczestnika szóstej edycji Młodych Wilków. Do tej pory mogliśmy usłyszeć dwa utwory z nadchodzącego projektu – „Morgan” i „Papieros”. Są to typowe wakacyjne hity, które White potrafi robić jak nikt inny. Pierwszy z nich wbił ponad 11 milionów wyświetleń w półtora miesiąca!

Dziś w sieci pojawił się kawałek „Krzyki na blokach”, który utrzymany jest w kompletnie innym klimacie niż wcześniejsze dwa single. Jest to szczery i przepełniony emocjami utwór…

„Jeszcze jako młody chłopak, widziałem, jak odchodzi tata/Wtedy tylko miałem strach w mych oczach/Nie chcę chodzić po cmentarzach, smutek mi się tu zabliźnił/Tuż po wydaniu pierwszej płytki, zdiagnozowano mojej mamie raka”

Zdecydowanie podoba mi się taka stylówa, a do tego White udowadnia, że nie jest raperem wyłącznie od wakacyjnych hitów. Po tym numerze można się spodziewać, że płyta „Do zachodu słońca” będzie różnorodna i znajdzie się na niej duży przekrój kawałków. Jeśli chcecie zamówić preorder deluxe, lepiej się nie zastanawiać, bo wypuszczonych zostało tylko 5000 sztuk i mogą szybko zniknąć ze sklepu SBM.

„SBM sierpień maluje na biało” – tak nawijał White 2115 w swojej zwrotce #hot16challenge2. I nie były to puste słowa, bo na początku miesiąca wychodzi przecież płyta Białasa „H8M5”. Jakby tego było mało, od 3 do 9 sierpnia mają być wysyłane preordery „Hotel Maffija”. Zobaczymy, czym nas zaskoczą i czy taka inicjatywa, to przepis na sukces.

fot. kadr z klipu „White 2115 – Krzyki na Blokach”, YouTube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij