Hip Hop,News

WuWunio zrobił wywiad z Lechem Rochem Pawlakiem!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

WuWunio zrobił wywiad z Lechem Rochem Pawlakiem!

Lecha Rocha Pawlaka kojarzy chyba większość słuchaczy. To prekursor „francuskiego” rapu w Polsce, który wrócił do internetu w szlachetnym celu.

Jego postać kojarzy się głównie z zabawnymi filmikami w sieci, memami czy różnymi przeróbkami. Jednak w tym wywiadzie jest to kompletnie inna osoba, niż znamy. A właściwie to nie znamy, bo Lech kilka lat temu zniknął z internetu, a jak się okazuje, jest to naprawdę inteligenty facet, który potrafi się sensownie wypowiedzieć. Ponownie mogliśmy o nim sobie przypomnieć przy okazji #hot16challenge2.

Wtedy mogliśmy usłyszeć o akcji charytatywnej, w którą zaangażował się Lech Roch Pawlak. A kolejny raz właśnie w wywiadzie u WuWunia. Chodzi o zbiórkę pieniędzy dla małej Laury, która potrzebuje kosztownej operacji, aby mogła w pełni korzystać z życia. Tylko z tego powodu Lech postanowił ponownie pojawić się w internecie. Jednak w rozmowie zostały poruszone przeróżne tematy. Tak jak przyzwyczaił do tego WuWunio, który potrafi połączyć bardzo poważne wątki, jak i te zabawne, może nawet trochę absurdalne. Jednak to nadaje ciekawego klimatu całemu dialogowi. Jeśli jesteście ciekawi tej rozmowy, to poniżej zostawiam cały materiał.

fot. kadr z filmiku „Pal Hajs TV – 111 – Lech Roch Pawlak”, YouTube.com/WuWunio

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Łona i Webber dostali niezwykłe wyróżnienie!
www.facebook.com/lonaiwebber

Łona i Webber są na scenie już od niemal dwóch dekad. Pomimo tego, że niektóre ich piosenki to już klasyki, duet nigdy nie był na szczycie rapgry, zawsze pozostając lekko poza nią. Być może to właśnie sprawiło, że ich muzyka jest tak oryginalna i powszechnie doceniania. Dziś za swoją działalność otrzymali niemałe wyróżnienie.