Rap

Wyobraźcie sobie mieszkać w posiadłości znanego rapera… Na Airbnb można wynająć willę Blueface’a!

Klementyna Szczuka -
Blueface Airbnb
Blueface Airbnb
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Wyobraźcie sobie mieszkać w posiadłości znanego rapera… Na Airbnb można wynająć willę Blueface’a!

Do tej pory domy, w których mieszkają raperzy mogliśmy zobaczyć jedynie w programach takich, jak MTV Cribs. Ten swoją drogą powraca na antenę, ale jeśli chodzi o posiadłość Blueface’a, nie musimy już prosić o to, aby zobaczyć ją na ekranie.

Jak podaje TMZ, raper wystawił swoją willę na platformie Airbnb. To amerykańska firma, za której pośrednictwem można łatwo wynająć od kogoś mieszkanie na wakacje, a usługa jest dostępna także w Polsce. Tak więc płacąc 2,455 dolarów za noc, możemy zakwaterować się w domu Blueface’a w Dolinie San Fernando, który pomieści aż 10 lokatorów, i w którym znajdują się trzy sypialnie, dwie i pół łazienki, kominek, odkryty basen i jacuzzi. Jest tylko jeden warunek: żadnych imprez ze striptizem.

Poza tym willa nie jest odpowiednia dla niemowląt i zwierząt. Nie wolno także w niej palić. Raper kupił rezydencję w marcu zeszłego roku za milion dolarów, czym podzielił się na swoich social mediach. To też miejsce, w którym kręcił Blue Girls Club, kontrowersyjne reality show, które obejrzeć można na jego OnlyFans. Poniżej znajdziecie zdjęcia wnętrza. Sami oceńcie, czy warto odkładać pieniądze na te luksusowe wakacje.

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
PlayStation 5, nowy układ z TikToka i Sci-Fi! Jak wypada „Holiday” Lil Nasa X?
Lil Nas X - HOLIDAY (Official Video)

Pamiętacie jeszcze Lil Nasa X? Tak, to ten gość, który nagrał "Old Town Road", a potem jechał na jego popularności kilka dobrych miesięcy, wypuszczając kolejne remiksy. Później jeszcze na chwilę narobił szumu chwytliwym "Panini", do którego powstał wybitny klip, ale na tym koniec. No, to jak już mamy ustalone, kim jest, to warto zaznaczyć, że wrócił.

Hip Hop,News
50 Cent: Jeśli go docenią, to tylko dlatego, że nie żyje
POP SMOKE - GOT IT ON ME (OFFICIAL VIDEO)

Ostatnie lata są dla rapu tragiczne pod względem liczby zmarłych raperów. Kultura straciła wielu artystów, którzy mogli mieć na nią ogromny wpływ i już nawet go wywarli. Lil Peep, Juice WRLD i Pop Smoke to tylko kilku z nich.