Felieton,Hip Hop,Ranking

Z rapem przez świat: Rosja

Damian Kaźmierczak -
Felieton,Hip Hop,Ranking - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Z rapem przez świat: Rosja

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! Co każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

Ty ponimayesz po russki? Bo ja nie bardzo. Jednak, jak ktoś mądry powiedział – język hip hopu jest językiem uniwersalnym. Dlatego dziś udamy się w podroż do Rosji. Kraju Vladimira, wódki i sympatycznych białych niedźwiadków. No właśnie, ahh ten Vladimir. Prezydent Rosji planuje przejąć kontrolę nad tamtejszym hip hopem, chcąc zablokować karierę niektórym kontrowersyjnym raperom. Odwoływanie koncertów, a nawet zatrzymywanie artystów, to rzeczy które powoli mogą stać się tam codziennością.

Foto. Instagram/facepublicenemy

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Raperzy, którzy poszli siedzieć przez swoje teksty cz. 1

W marcu sieć obiegła informacja o wsparciu, jakie otrzymał nieznany szerszemu gronu raper Mayhem Mal. Za artystą stanęli min. mający duże doświadczenie w konfliktach z prawem Meek Mill, 21 Save czy „grzeczny” Chance the Rapper. Wszyscy oni nalegali, by Sąd Najwyższy ponownie wysłuchał oskarżonego i znów rozpatrzył jego sprawę. Druga strona odpowiedziała jednak kategorycznym NIE i podtrzymaniem kary więzienia. Dlaczego akurat w tym przypadku skończyło się „drastycznie”, skoro tak często słyszymy „Fuck The Police”?

Hip Hop,News
Pluto i Charon odpalają NEW BRAND! [skrr aby]

Przedstawiamy Wam kolejny kawałek z serii 'skrr abów', gdzie doceniamy wschodzących artystów! Pluto Charon powracają z numerem 'NEW BRAND'.