Hip Hop,News

Zabójstwo Liryczne 3 bliżej niż kiedykolwiek. Sentino wkracza do akcji!

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Zabójstwo Liryczne 3 bliżej niż kiedykolwiek. Sentino wkracza do akcji!

Przygoda Sentino z polski rapem przypomina mi połączenie filmu akcji z telenowelą – aż chciałoby się zaśpiewać „życie, życie jest nowelą”. O poszczególnych etapach kariery Sebastiana pisałem już kilka miesięcy temu. W ostatnim czasie o Sentim zrobiło się trochę ciszej, raper wrócił do Niemiec i rozpoczął ponowne obudowywanie swojej pozycji. Polscy fani, którzy czekają na nowe tracki Alvareza, kolejny raz musieli uzbroić się w cierpliwość. Jednak na horyzoncie zaczęła tlić się nadzieja, że tak długo oczekiwane „Zabójstwo liryczne 3” w niedługim czasie może zostać wreszcie wydane.

Dwa miesiące temu, zastanawiałem się, czy wrzucony do sieci promomix „ZL3”, należy traktować jako zwiastun nadchodzącej płyty. Ostatecznie, nauczony doświadczeniem, uznałem, że był to przypadkowy leak, ale możliwe, że będę musiał jednak odszczekać te słowa. Wszystko zaczęło się od zbiórki, która została zorganizowana przez przyjaciela/menagera Sentino – Raffa Smirnoffa. W skrócie, Smirnoff postanowił zebrać 5 tysięcy złotych, które miały być przeznaczone na wykupienie ze studia ścieżek 3 kawałków, które potrzebne są do zamknięcia trzeciej części „Zabójstwa lirycznego”.

Część kwoty została już zebrana, ale wtedy do akcji wkroczył Sentino, który uznał, że sam wyłoży „sztywno” 5 koła. Jeśli faktycznie tak się stanie, to prawdopodobnie „ZL3” zostanie wydana przez Step Records – wytwórnie z którą Sentino podpisał wcześniej kontrakt.

Patrząc z perspektywy ilości zwrotów akcji w tym „serialu” – niczego nie możemy być pewni, ale któż nie chciałby posłuchać w całości i dobrej jakości takich numerów jak „Las Vegas, Las Palmas, Las Kabacki” lub „Parę Kulek”?

Na ten moment pozostało nam jedynie czekać i liczyć na happy end tej przedłużającej się historii pt. „Zabójstwo liryczne 3”. Fanów, którzy chcieliby przypomnieć sobie wszystkie kawałki, które Sentino dotąd wypuścił po polsku – odsyłam w to miejsce.

Foto. Instagram/sentinopriv

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Niemal zginął w ringu. 25-letni bokser pozywa Jaya Z

Źle się dzieje w Roc Nation, a mówiąc ściślej w Roc Nation Sport, czyli tej części imperium Jaya Z, która zajmuje się sportem właśnie. Internet huczy od informacji, jakoby jeden z byłych wychowanków RNS, Daniel Franco, zdecydował się złożyć do sądu pozew przeciwko Shawnowi Carterowi.

News,Streetwear,Wyróżnione
Vistula oraz PROSTO. : wzorowy przykład zmarnowanego potencjału

Zeszłotygodniowe zdjęcie z Insta Sokoła nastrajało bardziej niż pozytywnie. Rozpalało nadzieję na mocny kolarz typowo ulicznego, rapowego brandu i elegancji. Jak na polskie podwórko, trudno nie pochwalić za rozmach. Za efekt końcowy raczej niespecjalnie. Bo ten raczej rozczarowuje.