Rap

Żabson przestał rapować i nagrał klasyczny lovesong!

Klementyna Szczuka -
Żabson Obok
Żabson Obok
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Żabson przestał rapować i nagrał klasyczny lovesong!

Po bardzo dobrze przyjętych „Aromatycznych Przyprawach” z Matą, Żabson zaserwował kolejny singiel promujący jego nadchodzący „Ziomalski Mixtape”. „Obok” to pierwszy numer, na którym postanowił w ogóle odejść od rapu.

Żabson wyprzedził negatywne komentarze i zaznaczył, że to tylko jeden śpiewany kawałek, a robienie ciągle tego samego go nudzi. Dodał przy tym, że jest zakochany i musiał to zaśpiewać, bo aż go rozpierało, o czym kilka dni wcześniej napisał trochę więcej na Instagramie.

„Przeżyłem w tym roku kilka ciężkich momentów, którymi się tu z Wami nie dzieliłem, straciłem kilka ważnych osób i gdyby nie ludzie, których kocham i mnie kochają, nie podniósłbym się z taką ilością energii do życia”

„Dużą część mojego życia nie dawałem w ogóle szansy się kochać, pamiętajcie, że czasem, żeby być kochanym, najpierw trzeba pokochać Siebie”

Bonus track „Obok” to nic innego, jak taneczny lovesong, którego rytm i refren od razu wbija się do głowy. Odpowiedzialny jest za niego zresztą Vladimir Cauchemar, francuski producent, który ma za sobą już m.in. współpracę z Alyoną Alyoną czy… 6ix9ine’em.

Premiera mixtape’u zaplanowana jest na styczeń 2021, a na projekcie znajdą się m.in. wszystkie tegoroczne single – „Sexoholik”, „Młody Boss”, „HOOD ANGEL” z Benito Tuzza i Beteo, „Aromatyczne Przyprawy” z Matą oraz „Ulala” z Young Leosią, Beteo oraz Boruccim.

fot. kadr z klipu „Żabson – OBOK feat. Vladimir Cauchemar”, YouTube.com/INTERNAZIOMALE

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Lil Yachty łączy siły z Reese’s. Coraz więcej raperów kolaboruje z branżą gastronomiczną
twitter.com/lilyachty

Raperzy od dawna wchodzą we współprace z innymi branżami. Prym w tym wiodą oczywiście marki odzieżowe, bo kolaboracje w postaci ubrań sprzedają się najlepiej. Coraz chętniej po raperów jednak zgłaszają się inne odnogi biznesu. Ostatnio apetytu na MCs nabrała gastronomia.

Rap
Kim jest Mick Jenkins z „Matcha Latte” Quebonafide?

Quebonafide nie skończył na "Romantic Psycho". Na sam koniec roku zaskoczył nas singlem "Teen Kasia", a wczoraj "Matcha Latte", na którym udzielił się amerykański raper Mick Jenkins. Gościnka jest dużym zaskoczeniem. To w końcu o wiele większe nazwisko niż Young Lungs, z którym zresztą Michał Szyndler miał okazję porozmawiać.