Felieton,Hip Hop

Żabson vs Patryk Kosmala. Stanowisko redakcji Skrr.pl

Klementyna Szczuka -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Żabson vs Patryk Kosmala. Stanowisko redakcji Skrr.pl

W czwartek opublikowaliśmy wywiad z Patrykiem Kosmalą, project managerem Master Vision, modelem i producentem wideo, w tym polskich teledysków hip-hopowych. Rozmowa była szczera. Kosmala nie skrytykował branży, ale obiektywnie przedstawił, jak ona wygląda oraz z jakimi kwestiami się wiąże. Przy tym wyraził opinię na temat niektórych raperów. W przypadku Żabsona – nieprzychylną, ale na tyle ogólnikową, że gdyby nie interwencja rapera, nikt nie zwróciłby na nią uwagi.

Management Żabsona szybko się z nami skontaktował i prosił o cofnięcie publikacji wywiadu. Ostatecznie zgodziliśmy się usunąć fragmenty wypowiedzi dotyczące rapera. Dlaczego? Nie wpływały one na przesłanie rozmowy, a reakcja Żabsona mówiła sama za siebie. Edycję materiału zdążyły zauważyć media. Kto dotarł do tych paru wyciętych przez nas zdań, wie, że nadawałyby się jedynie na puste nagłówki portali plotkarskich.

Misją Skrr.pl jest wspieranie najbardziej kreatywnych osób w branży. Staramy się stwarzać przestrzeń do dyskusji zarówno artystom i osobom działającym za jej kulisami, jak i naszym czytelnikom. Zaproponowaliśmy, że na naszym portalu opublikujemy komentarz Żabsona. Spotkaliśmy się z odmową. Podtrzymujemy tę propozycję.

Wywiad z Patrykiem Kosmalą możecie przeczytać TU.

fot. kadr z klipu „Żabson feat. Yzomandias – Elegancko”, YouTube.com/Żabson To Ziomal

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Premiery polskich rapowych płyt w marcu!

W lutym, tak jak w styczniu, nie można narzekać na małą aktywność raperów. Swoje płyty wypuścili m.in. Szpaku, Jan-rapowanie, Słoń, O.S.T.R. Jednym z większych zaskoczeń miesiąca był powrót Białasa. Szef SBM na samym początku lutego wrzucił do sieci swój album koncepcyjny "H8".

Hip Hop,News
Czy Belmondo chciał dorobić na śmierci innego rapera? Młody G komentuje zarzuty

Belmondo zasłynął nie tylko ze swojego nieszablonowego podejścia do muzyki, ale także z wielu afer obyczajowych. Jedna z nich nawet skutecznie przerwała jego karierę, do której artysta powoli wraca. Nie zdążył jednak na dobre się jeszcze rozkręcić, a już wytworzyło się wokół niego kolejne zamieszanie. Co tym razem nawywijał Belmondziak?