Hip Hop,News

Zaskakująco dobra współpraca Mobbyn!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Zaskakująco dobra współpraca Mobbyn!

Belmondo ostatnio coraz częściej się wyświetla, co nas oczywiście cieszy. Tym razem Młody Algida położył zwrotkę u Bambo The Smugglera (który świetnie wpasował się w stylistykę Mobbyn).

Pod koniec kwietnia StoProcent pokazało odzież szytą w efekcie kooperacji z Belmondziakiem – TUTAJ. Teraz, w środku maja – Młody Sarmata (Chryste, ile tych ksywek) wlatuje z nową zwrotką – co trzeba przyznać, stylowo jak kiedyś – wers z Napoleonem przypomniał najlepsze momenty z „Sos, Ciuchy i Borciuchy”. Może ten niewypał, którym okazało się „uhqqow” będzie dało się jeszcze jakoś wybaczyć.

Belmondziak nawijał w „Gnocchi„: „(…) i tak się nie dowiesz, co oznacza tutaj mobbyn”. No cóż – myśleliśmy, że jednak się dowiedzieliśmy, ale teraz coraz częściej mamy wątpliwości. No bo jak to – „feat. Mobbyn”, a gdzie Oyche Doniz?

PS: Dister to mógłby wszystko Belmondziakowi miksować – bardzo ładnie to brzmi.

fot. kadr z klipu „Bambo the Smuggler – Plata o Plomo II feat.Mobbyn prod.Zachim”, youtube.com/.Stage

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Jak Eminem i Gwen Stefani dali nam Billie Eilish?

Właściwie osób niebezpośrednio odpowiedzialnych za Billie Eilish było więcej. Chociażby Trent Reznor z Nine Inch Nails czy nawet Dr Dre. Co łączy wymienione postaci? To proste - Interscope - wytwórnia, której zawdzięczamy ich ogólnoświatowy sukces i rozpoznawalność.

Streetwear
Fetyszyzacja biedy? Część druga: drogie ciuchy z efektem zużycia

Powstanie tego zestawienia to zasługa Waszego feedbacku (i ciekawości samego zjawiska, rzecz jasna). Dla nieobeznanych – pierwszą część, w której podjęliśmy się opisania kicksów z fabrycznym efektem znoszenia, znajdziecie tutaj. Tym razem o ciuchach. Najważniejsze informacje z dodatkiem naszej własnej opinii (i do tego samego zachęcamy Was!) na temat poszczególnych itemów.