Hip Hop,News

Zgubiłeś AirPodsy? Travis Scott Ci je zasponsoruje. Albo opłaci naukę Twojemu dziecku

Michał Fitz -
Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. - FRANCHISE (Official Music Video)
Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. - FRANCHISE (Official Music Video)
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Zgubiłeś AirPodsy? Travis Scott Ci je zasponsoruje. Albo opłaci naukę Twojemu dziecku

To miał być zwykły dzień i nic nie zapowiadało tego, że środowy wieczór zmieni się nagle w rapową Wigilię. A stało się tak, bo zostało zadane jedno błahe na pozór pytanie… Travis Scott w niespodziewanym przypływie dobroci zdecydował się po ludzku pomóc jednemu ze swoich fanów.

Jeden z użytkowników Twittera postanowił spróbować swoich sił. Po tym jak zgubił swoje, bynajmniej nie tanie słuchawki, napisał do Travisa Scotta z prośbą, czy ten nie mógłby mu zasponsorować nowej pary. W końcu na czymś musi słuchać jego muzyki, nie?

Internet to podchwycił i kolejni ludzie zaczęli prosić Travisa o inne rzeczy, ale raper nie zamierzał już więcej kupować niczego na życzenie. Wpadł jednak na genialny pomysł. Uznał, że zasponsoruje naukę pięciu dzieciakom z okazji tego, że rok szkolny dopiero się zaczął.

Cóż, jeśli już robić ranty na Twitterze, to tylko takie – pozytywne. Kanye może patrzeć i się uczyć, a że ich partnerki są siostrami, to łatwo będzie dogadać się na korepetycje.

fot. kadr z klipu „Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. – FRANCHISE (Official Music Video)”, YouTube.com/Travis Scott

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap,Wywiad
Wiatr: Nie chciałbym nikogo uczyć życia [Wywiad]

Wiatra możecie kojarzyć chociażby z ostatniego świetnie przyjętego kawałka „Testarossa” czy "Slow Mo" z Tymkiem. Mati ma potencjał, zresztą trzy lata temu debiutował w szeregach SB Maffijii... Zapytaliśmy go m.in. o to, jakie ma stosunki z byłym labelem, jak doszło do współpracy z Be Visem i Soblem oraz jak wygląda jego praca nad muzyką.

Hip Hop,News
2Pac został zaproszony na ostatnią debatę wiceprezydentów USA? „To nie jest żart”

Do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych został tylko miesiąc. To, czy głową państwa zostanie Joe Biden czy ponownie Donald Trump zostanie rozstrzygnięte 3 listopada. Wczoraj natomiast (7 października) odbyła się debata wiceprezydencka, na której zjawić miał się, na co wygląda, wciąż żywy Tupac Shakur...