News,Streetwear

Złoty but na czerwony dywan: Nowe Jordany od Spike’a Lee

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Złoty but na czerwony dywan: Nowe Jordany od Spike’a Lee

Ceremonia rozdania Oscarów już za nami, a na niej – oczywiście poza poznaniem nazwisk tych, którzy otrzymają statuetki – uwagę skupialiśmy na stylizacjach gwiazd. Jedną z tych, które ją mocno przykuły, była ta amerykańskiego reżysera i scenarzysty, Spike’a Lee. Artysta zgarnął statuetkę za najlepszy scenariusz do filmu „Czarne bractwo. BlacKkKlansman”. Gdy ją odbierał, tym samym odcieniem co Oscar, lśniły złote Air Jordan 3 “Tinker”, które założył na galę.

View this post on Instagram

BOOMSHACKSLACKA

A post shared by Spike Lee (@officialspikelee) on

Stylizacja nie była zresztą zaskoczeniem – informację, że takowe buty powstały oraz że założy je na ceremonię, Lee ogłosił przed tygodniem na swoim Instagramie. W specjalnym filmiku podziękował również marce Jordan za umożliwienie wyprodukowania tego modelu – warto w tym miejscu dodać, że na tyle pary znajduje się logo wytwórni reżysera – 40 Acres & A Mule Filmworks.

Nie jest to pierwszy taki projekt dla Spike’a Lee. Ponad miesiąc temu poznaliśmy inną dedykowaną mu parę Jordanów, stworzoną z okazji NBA All-Star Weekend.

Niestety, buty nie będą dostępne w sprzedaży, chyba że Spike postanowi oddać je na licytację. Za to 1 marca będzie mieć miejsce premiera nowych Air Jordan 1 “Chicago”, które podobnie jak filmy reżysera, potrafią wzbudzić nieco kontrowersji.

fot. Instagram/officialspikelee

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Killer Mike na Netflixie: im dalej, tym gorzej

Zawsze podchodzę z dużym dystansem i jeszcze większą dozą sceptycyzmu do programów, które za cel stawiają sobie rozmowy o problemach rasowych. Mimo to postanowiłem dać szansę raperowi z Run The Jewels, który dostał na Netflixie swój autorski program. 6 krótkich odcinków i 6 różnych tematów, a z każdym coraz większy „zjazd”.