News

Tyler The Creator ogłosił: Wspólna płyta z A$AP Rockym nie istnieje

Anna Cecocho -
Asap Rocky & Tyler The Creator
Asap Rocky & Tyler The Creator
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Tyler The Creator ogłosił: Wspólna płyta z A$AP Rockym nie istnieje

Fani obu raperów powtarzali sobie wzajemnie plotki, że już niedługo ukaże się wspólna płyta Rocky’ego i Flower Boya. Tyler jednak postanowił wyprowadzić słuchaczy z błędu.

Niedawno Tyler The Creator udzielił się na swoim Twitterze i postanowił zdementować plotki związane z kolaboracją WANG$AP, o której sam A$AP wspominał w wywiadzie w programie Angie Martinez. Poinformował, że ich wspólna płyta nigdy nie istniała, i nie wiadomo czy powstanie. Muzyk dodał, że słuchacze nie mają się na co nastawiać, bo ”something that doesnt really exist didnt come out” (pisownia oryginalna).

Raper zwrócił się również do Rocky’ego pisząc, by ten nie rzucał publicznie słów na wiatr i nie opowiadał o pracy nad rzeczami, które są tylko pomysłem. Najwyraźniej ubiegłoroczny singiel ”POTATO SALAD” to na ten moment jedyna rzecz, na którą możemy liczyć, jeśli chodzi o wspólną pracę artystów.

Fot. z filmu ”Tyler, The Creator and A$AP Rocky being cute for 8 minutes and 24 seconds straight” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Louis Vuitton – najdroższa Jenga w historii

Pamiętacie tę zręcznościówkę z dzieciństwa, polegającą na usuwaniu drewnianych klocków z budowli? Oto jej luksusowe wydanie, zaprojektowane przez Virgila Abloha. Kosztuje mniej więcej tyle, co... używany samochód.

News
Nowe dziecko w rodzinie Air Max. Model 720

"Najwyższa poduszka Air w historii" – tak Nike reklamuje swoje nowe dziecko, oznaczone liczbą 720. Patrząc na poniższe kolorystyki, trudno nie odnieść wrażenia, że będziemy mieli do czynienia z hitem.